Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

Polin’e Amerika’dan dört büyük ödül!

15.02.2018 - 11:42

Polin Waterparks dünyanın en büyük sektörel organizasyonu, Uluslararası Eğlence Parkları ve Atraksiyonları Birliği’nce ABD’de  düzenlenen fuarda dört ödüle layık görüldü.

IAAPA tarafından bu yıl 99.’su düzenlenen IAAPA Attractions Expo, 14-17 Kasım 2017 tarihlerinde tüm dünya ülkelerinde sektörde önde gelen bin 114 şirket ve 39 binden fazla ziyaretçinin katılımı ile Orange County Convention Center, Orlando’da gerçekleşti. Her yıl katılımcı ve ziyaretçi sayısının artısı ile birlikte paralel olarak gelişen IAAPA Attractions Expo, dünyadaki en büyük eğlence fuarı olmasının yanında, 53 bin 420 metrekarelik toplam alanı ile ABD’de gerçekleşen en büyük fuarlardan biri olarak öne çıkıyor. Polin Waterparks, 480 metrekarelik standı ile su parkları üreticisi olarak en büyük, fuarın genelinde ise en büyük üçüncü standa sahipti. Su parkları tasarım, mühendislik, üretim ve montajında dünya markası olan Polin Waterparks, son yıllarda yaptığı atılımlar ve çeşitli stratejik işbirlikleriyle ürün gamını genişletmiş ve bir eğlence parkında bulunması gereken tüm ürünler için tek çözüm noktası haline gelmiştir. Polin Waterparks’ın sektörde sunduğu tüm çözümlere standında deneyimletme imkanıyla yer vermesi fuarın en sık ziyaret edilen noktası durumuna getirdi. Fuarda tam 4 farklı ödüle layık görülerek Polin, IAAPA Attractions Expo’daki başarısını tescillemiş oldu.   

EN ÖNEMLİ DÖRT ÖDÜL POLİN WATERPARKS’IN
IAAPA Attractions Expo kapsamında sektöre yön veren, eşsiz, ezber bozan tasarımlarıyla birçok ürünü geride bırakan başarılı ürünleri onurlandırmak adına bağımsız ve alanlarında uzman bir jürinin değerlendirmesi sonucunda verilen ödüllerden en önemli dört ödül, Polin Waterparks’ın oldu. Polin Waterparks’ın 2016’da sektörle buluşturduğu iki kişilik interaktif kabin oyunu Splash Cabin ve bu sene ilk defa lansmanı yapılan sektörün ilk ve tek sanal gerçeklik teknolojisi kullanılarak tasarlanmış su kaydırağı olan  Splash VR,  IAAPA Brass Ring ‘En iyi Ürün Ödülü’nü kazandılar. 
Polin Waterparks standında lansmanını yaptığı her atraksiyon ürünü için hazırladığı istasyonlar sayesinde adeta bir eğlence merkezi halinde tasarlanan standı ile IAAPA Brass Ring Ödülleri’nden ‘En İyi Stant’ ödülünü kazandı. Yoğun ilgi gören stantta, ödüle layık görülen Splash VR ve Splash Cabin’in yanı sıra su kaydırağına entegre edilmiş oyun teknolojisiyle Slide’n Score, Polin Waterparks’a ait 4 farklı kaydırağın deneyimlenmesine imkan sağlayan VR Simülatör, imza tasarım su kaydıraklarından biri olan ve bu sene lansmanı yapılan Mantis su kaydırağı hologram maketi, su parkı maketleri ve su kaydıraklarını teknoloji ile buluşturan Splashware stantta ziyaretçilerin beğenisine sunulan ürünlerden bazılarıydı. 

“GLOBAL ATRAKSİYON SEKTÖRÜNE ÖNCÜLÜK ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ” 
Polin Waterparks, IAAPA’nın marka, stant tasarımı, konumlandırma, stant ekibi ve fuarın tümünü geniş kapsamlı olarak değerlendirerek en iyi katılımcı olarak değerlendirdiği, bin 114 katılımcı arasından yalnızca birine verilen jüri özel ödülü olan ‘Image Award’a layık görülerek fuardaki başarısını taçlandırmış oldu. Polin Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Şöhret Pakiş: ‘’Bir Türk firması olarak, 99. Yılını kutlayan sektörün bu en önemli organizasyonuna hem ürün tasarımı, hem üretim teknolojileri alanında yapmış olduğumuz yeniliklerle imza atmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Tasarım gücümüzle, AR-GE merkezimizle, proje yönetim ve üretim yaklaşımımızla ve en önemlisi tüm ekip olarak inancımızla, çabamızla ve vizyonumuzla global atraksiyon sektörüne öncülük etmeye devam edeceğiz’’ şeklinde görüşlerini bildirdi.

ds

Yukarı