Ana içeriğe atla

S

 

POLIN WATERPARKS’A 9 ÖDÜL BİRDEN

13.11.2019 - 16:39

PolIn Waterparks, eğlence parkı ve atraksiyonları alanında en dikkat çeken ürünlerin ödüllendirildiği European Star Awards'TAN 9 ödül ile döndü.

2012 yılından beri "Eğlence Parkı ve Atraksiyonları" alanında en dikkat çeken ürünlerin ödüllendirildiği "Avrupa'nın En İyileri" ödül töreni (European Star Awards), bu yıl Paris'te IAAPA Expo Europe fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlendi. Daha önce de birçok uluslararası ödüle sahip olan Polin Waterparks imzalı King Cobra Su Kaydırağı bu yıl da ödüle layık görüldü ve sekizinci kez listede ilk sırada "En İyi Su Kaydırağı" olarak yerini aldı.
Polin Waterparks Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Şöhret Pakiş, "Bu prestijli ödüle 8. kez farklı kategorilerde layık görülmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Özellikle en iyi su kaydırağı ödülüne bu ödüller verilmeye başladığından beri hep 1. olarak layık görülmek tarifsiz. Biz, ekipçe bu yola yeni fikirleri, ilhamı, inovasyonu rehber bilip çıktık. Ekibimizin her bir parçası, yüreğiyle bu yolculukta var oldu, oluyor. Ayrıca bu yolculuğumuzda tasarladığımız sunduğumuz ürün ve projelere güvenip, bizimle yola çıkan tüm müşterilerimize de sonsuz teşekkürler. Bu ödüller bizim yüreğimizi koyduğumuz yolda hepimize umut. Tüm kazananları tebrik ediyorum." diyerek ödül ile ilgili mutluluklarını dile getirdi.  

ÖNCÜLÜĞÜNÜ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYOR
Bunun yanında üçüncü  sırada Polin Waterparks'ın bu yıl Hırvatistan'da Istralandia su parkında kurulumu gerçekleştirilen Space Combo, Rixos Premium Tekirova'da yer alan  Surf Safari Su Kaydırağı da dördüncü kez "En İyi Su Kaydırakları" ödülüne layık görülerek listede beşinci sırayı aldı. Ayrıca 2018 yılında Aqualand Frejus su parkında kurmuş olduğu, imza tasarımlı interaktif bir yarış kaydırağı olan Storm Racer su kaydırağı da listede dokuzuncu sıraya yerleşmiş oldu. Böylece Polin Waterparks, en iyi 10 su kaydırağının ödüllendirildiği gecede dört imza kaydırağı ile listeye girdi. İlaveten geçen yıl Slovakya'da kurulumu gerçekleşen 4 kişilik, yüksek kapasiteli bir kaydırak olan Family Turbolance (Mega Delphin) ve Almanya'da bulunan, dünyanın en büyük kapalı su parklarından biri olan Tropical Islands için özel tasarladığı interaktif su oyun grubu da '' En İyi Aile Su Kaydırağı'' ödülüne layık görüldü.
Su kaydırakları ile birlikte değerlendirilen parklar arasında da Polin Waterparks imzalı kaydıraklara sahip Antalya'da bulunan The Land of Legends Tema Park, Almanya'da bulunan Tropical Islands Resort  ve Antalya'da bulunan Rixos Premium Tekirova, "En İyi Su Parkı" ödüllerinin sahibi oldu. Teknoloji, inovasyon ve kaliteden ödün vermeden sektöründeki öncülüğünü sürdüren ve globalde büyük su kaydırakları üreticilerinden biri olan Polin Waterparks'ın başarılı çalışmalarının partnerleriyle de  bu şekilde takdir görmesi büyük mutluluk yarattı.
 

GGG

Yukarı