Ana içeriğe atla

S

 

PLAYPARK & BOWLINGO BÜYÜMEYE VE MUTLULUK İHRAÇ ETMEYE DEVAM EDİYOR

14.11.2018 - 14:11

Türkiye Genelinde Yeni Şube Açılışları Yaparak Mağazalar Zincirini Her Geçen Gün Daha Da Büyüten Playpark & Bowlingo Yurt Dışı Çalışmalarına Da Hız Kesmeden Devam Ediyor. 

Ülke içinde mesafe ve lokasyon farkı gözetmeksizin gerek batıda büyük şehirlerde gerekse en doğuda, güneydoğuda şube açılışları yapmaya devam eden Playpark &   yurt dışı operasyonlarının son halkasına Kosova şubesini ekledi. Ekim ayında açılış yapılan şube Prizren’de müşterilerine hizmet veriyor. 2 bin 300 metrekarelik kullanım alanı, çocuk eğlence merkezi, 400 metrekarelik softplay oyun alanı, çarpışan arabaları, bowling salonu, bilardo salonu, cafesi ve diğer tüm imkanları ile şu an ülkenin en büyük ve en kapsamlı eğlence merkezi konumunda. 

2019 HEDEFİ 35 ŞUBE
Daha önce yurt dışı operasyonlarında 2 bin 200 metrekare Kazakistan, 2 bin metrekare Ukrayna ve 950 metrekare KKTC’de kurulum ve işletme tecrübesi olan Playpark &  yurt zincirini büyütmeye devam ediyor.
Yurt dışı operasyonlarına yeni halkalar eklemeye devam edecek olan Playpark &Bowlingo Kazakistan, Kosova ve İngiltere’de olmak üzere toplam 5 yeni yurt dışı şube için çalışmalarını da hızlandırmış durumda. Diğer taraftan yurt içi büyümesi de devam eden Playpark &Bowlingo en son Doğubayazıt şubesinin de eylül ayında açılışını yaparak toplam lokasyon sayısını 23’e çıkarttı. Halen projesi devam eden Polatlı, Arnavutköy, Lüleburgaz gibi projeler ile 2018 yılını toplam 27 şube ile kapatacak olan Playpark & Bowlingo hali hazırda sözleşmeleri imzalanmış ve görüşmeleri devam eden projeler ile 2019 yılı hedefini 35 şube olarak belirledi.

GGG

Yukarı