Ana içeriğe atla

S

 

Oyun ve eğlence alanlarının tarzı değişiyor…

16.01.2017 - 13:42

“2017’den ümitliyiz… Bu yılın da hedeflerimizi gerçekleştireceğimiz, iyi bir yıl olmasını temenni ediyor ve bu doğrultuda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” diyen Trio Games CEO’su Murat Eyileblebici, “Şu an da görüşmeleri devam eden, hatta sözleşmeleri dahi imzalanmış projelerimiz var. Bu anlamda morelimiz yüksek… Ayaklarımız yere basarak emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

“W Games, sektörde farklı anlayışa sahip bir firma” açıklamasında bulunan Trio Games CEO’su Murat Eyileblebici, “Biz makina ya da makina parkurları satan bir firma değiliz. Makina ve makina parkurlarını doğru projelere, doğru bir şekilde projelendirmek amacıyla danışmanlık desteği veren bir firmayız” dedi ve sözlerine ekledi: “Trio olarak yola çıkarken, farklı olma hedefiyle yola çıktık. Bu farklılığımızı da klasik bilinen yöntemlerle değil, daha çok gelişmiş sektörel ve inşaat tecrübemizle ortaya koyuyoruz. Sektörel ve inşaat tecrübemizle know-how’umuzu biraraya getirdiğimiz zaman anahtar teslim, üst sınıf ama yatırım maliyeti çok daha düşük projeler ortaya çıkarıyoruz. Ayrıca yapmış olduğumuz projelerde teknik servis hizmeti de sağlıyoruz.”

“2017’DEN ÜMİTLİYİZ”
“2016 hedeflerimizin çok daha üstünde geçti. Ancak şunu belirtmeliyim ki, biz hedeflerimizi zaten Temmuz ayına kadar aşmıştık. Bu nedenle 15 Temmuz günü yaşanan malum olay hedeflerimizi gerçekleştirme noktasında engel oluşturmadı ama 15 Temmuz sonrasındaki süreçte iş akışımızı tabii ki de etkiledi” diyen Eyileblebici, “2017’den ümitliyiz… Bu yılın da hedeflerimizi gerçekleştireceğimiz, iyi bir yıl olmasını temenni ediyor ve bu doğrultuda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Şu an da görüşmeleri devam eden, hatta sözleşmeleri dahi imzalanmış projelerimiz var. Bu anlamda morelimiz yüksek… Ayaklarımız yere basarak emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.
2017’de Türkiye’de çok büyük ses getirecek projeleri olduğunu belirten Eyileblebici, sektörde 12 yıldır faaliyet göstermesine rağmen bu tarz projelere rastlamadığını da dile getirdi. Projeyle ilgili Eyileblebici, “Projelerden özellikle biri konsept olarak oldukça farklı. Artık oyun ve eğlence alanlarının tarzını biraz daha değiştiriyoruz” ifadesinde bulundu. 
“AVM’nin yapısı, büyüklüğü, lokasyonu ve hizmet verdiği hedef kitlesi tasarımı etkileyen en belirleyici unsurlar” diyen Eyileblebici, “Mesela geçtiğimiz aylarda açılan Via Sea Marina-Via Entertainment projemiz tamamı ile Amerikada’ki örnek konsept projelerden çok daha iddialı oldu’’ dedi.

GGG

Yukarı