Ana içeriğe atla

S

 

OYUN FABRİKASI BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

14.11.2018 - 14:09

ANKAMALL VE EMAAR SQUARE’DE AÇMIŞ OLDUĞU EĞLENCE ALANLARI İLE PERAKENDE DÜNYASINA YEPYENİ BİR SOLUK GETİREN OYUN FABRİKASI, ANTALYA MİGROS’TA AÇILDI.

OYUN FABRİKASI ANTALYA MİGROS’TA
Ece Türkiye’nin yönetimini ve kiralamasını üstlendiği Antalya Migros AVM, yıllar geçse de vazgeçilmezliğini sürdüren şehrin ve bölgenin en sevilen yaşam ve alışveriş merkezi. Birçok ulusal ve uluslararası markayı bünyesinde bulunduran Antalya Migros, Oyun Fabrikası ile artık çok daha keyifli ve eğlenceli olacak. Oluşturacağı kum oyun alanı konsepti ile sahili adeta alışveriş merkezinin ortasına getirecek olan Oyun Fabrikası, yaş sınırı gözetmeksizin hizmet verecek. Konsept içerisinde ebeveynler çocuklarını görevli oyun ablalarına emanet edip alışverişin ve bir kahvenin tadını sonuna kadar çıkarabilecekler. Hem çocuklar, hem de aileler için yeni ve bulunmaz bir fırsat.
 
KÜÇÜK SÜVARİLER ARTIK EMAAR SQUARE MALL’DA!
Geçtiğimiz günlerde yepyeni bir konsept daha Emaar Square’de hayata geçti. Çocuklar, üzerinde zıplayarak hareket ettirdikleri atlar ile alışveriş merkezi içerisinde keyiflerince vakit geçiriyorlar.Güvenli bir alan içerisinde mekanik atlar ve onlar için özel tasarlanmış lego masalarında oynayabilen çocuklar hem oynarken sosyalleşebilecek fırsatı buluyorlar hem de bu fırsat onların kişisel gelişimlerine büyük ölçüde katkı sağlıyor. İnteraktif eğlence anlayışını özümsemiş ve bu çerçevede özgür ve nitelikli alanlar yaratan Oyun Fabrikası, yaşam ve alışveriş merkezlerinin aranan markası.

n

Yukarı