Ana içeriğe atla

 

AVM

Oyun alanlarında son teknoloji hijyen sistemi uygulanıyor

10.04.2018 - 15:01

Önceliklerinin, çocukların hijyenik ve modern şartlarda güvenle eğlenmesi olduğunu söyleyen JoyPark Genel Koordinatörü Tevfik Bıkmaz, “Onların hijyenik ve her açından güvenli ortamlarda eğlenmeleri için maksimum hassasiyet gösteriyoruz. Bu anlayışla, işinin uzmanı profesyonellerden hizmet alıyor; çocuk oyun alanlarımızın periyodik ve detaylı hijyenik temizliği için son teknolojiden yararlanıyoruz” dedi.

ÇOCUK OYUN ALANLARINDA UZUN SOLUKLU HİJYEN… 
Her yaş için eğlence sunan bir marka olduklarını ancak çocukların yerinin çok özel olduğunu söyleyen JoyPark Genel Koordinatörü Tevfik Bıkmaz, “Onların hijyenik ve her açından güvenli ortamlarda eğlenmeleri için maksimum hassasiyet gösteriyoruz. Bu anlayışla, işinin uzmanı profesyonellerden hizmet alıyor; çocuk oyun alanlarımızın periyodik ve detaylı hijyenik temizliği için son teknolojiden yararlanıyoruz” dedi. 
Çocuk oyun alanlarında, ANTIMIC denilen antimikrobiyel teknolojisi uygulandığını belirten Bıkmaz, “ Bu teknolojinin gelenekselden farkı şu: Geleneksel bir dezenfektanla herhangi bir yüzey dezenfekte edildiğinde, o yüzey çok hızlı bir şekilde bakteri ve virüslerden arındırılırken, aynı hızla tekrar bakteri ve virüs barındırmaya başlıyor. Tercih ettiğimiz teknolojide ise, uzun soluklu hijyen sağlanıyor ”dedi.

DOĞA DOSTU TEMİZLİK ÜRÜNLERİ KULLANILIYOR
Yüzeysel bir temizliğin asla yeterli olmadığını ifade eden Bıkmaz, “JoyPark’ta uygulanan teknoloji; uygulandığı yüzeyle reaksiyona girip onun bir parçası olduğundan yıkamayla uzaklaşmıyor ve uzun süreli kalıcılığı var. Yeşil doğa dostu; zehirli madde ve kimyasal kalıntı bırakmıyor. Gıdalara geçmesi veya dokunulan yüzeyden etkilenmek söz konusu değil. Her türlü yüzeye uygulanabildiğinden, çocuklarımıza fiziksel anlamda güvenli ortam hazırlamak için kullandığımız malzemelerin hijyenik temizliği için de çok uygun. JoyPark çocuk oyun alanlarında uygulanan teknoloji, ameliyathanelerde, laboratuvarlarda, gıda üretim tesislerinde de uygulanıyor” diye belirtti.

KORUMA SÜRESİ 3 AY…
Kullandıkları yeni teknoloji hijyen sisteminin, 3 aylık koruma sağladığını söyleyen ve asla gümüş, ağır metal ve alkol içermediği hakkında bilgi veren Bıkmaz, “ Uzun süreli koruma, teknolojik hijyen sisteminin bir artısı. Ancak, biz de periyodik kontrollerimizi aksatmıyoruz elbette. Diğer taraftan, çocuk oyun alanlarımıza girişlerde de bazı kurallarımız mevcut. Örneğin; bu alanlara ayakkabı ile giriş yapılmıyor, çorapsız da girilemiyor” dedi.

ÖNCELİK ÇOCUKLARIN GÜVENLİĞİ
Tesisin ömrü açısından da temizliğin önemli olduğuna değinen Bıkmaz, “Önceliğimiz; çocuklarımızın hijyenik, modern şartlar altında güvenle eğlenmesi ve onlara risk teşkil edecek hiçbir durumun oluşmaması” diyerek sözlerine son verdi.

ASDAS

Yukarı