Ana içeriğe atla

22

Ops!Playkids alışveriş merkezi yönetimlerinin en yakın çözüm ortağı...

16.01.2017 - 12:21

Sektörde hep ilklerin öncüsü olmaya özen gösterdiklerini belirten Ops!Co Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Koray Dilmaç, yürürlüğe giren Perakende Yasası ile doğru orantılı işler yaparak mevcut alanlar dahilinde kurguladıkları ücretsiz oyun veya etkinlik alanları ile AVM yönetimlerinin bu anlamda yatırım ve operasyon yükünü azalttıklarının altını çizdi.

Hedeflerini devamlı büyüten 2017’ye hızlı bir giriş yaparak yılın ilk çeyreğinde İldemPark ve WestaMall AVM’de faaliyete geçerek bölgeye renk katacak olan Ops!Playkids, aynı zamanda AVM yönetimlerinin de en yakın çözüm ortağı… Türkiye genelinde oluşturduğu operasyonel altyapısı ile bulunduğu tüm noktalara hızlı bir şekilde hizmet veren marka, son dönemde yürürlüğe giren Perakende Yasası ile uyumlu çalışmalar yaparak AVM’lerin özellikle ortak alanlarındaki etkinliğini ve müşteri memnuniyetini artırdı, işbirliği içerisinde olduğu AVM’lerin marka prestijine ve bilinirliğine artı değer anlamında olumlu katkılarda bulundu. Oluşturulan konseptler, ailelerden oldukça olumlu geri dönüşler almakta olup, ziyaretçilerin AVM içerisinde geçirdikleri süreyi uzatarak diğer markalara da bu anlamda büyük faydalar sağlamakta. Ops!Playkids, yer aldığı noktalarda AVM yönetimleri ile dirsek teması içerisinde yürüttüğü planlamalar neticesinde yasanın da öngördüğü şekilde, operasyonunu kendi personelinin üstlendiği ücretsiz oyun veya etkinlik alanları kurgulayarak AVM yönetimlerini büyük bir yatırım ve mevzuat yükünden kurtarmakta.
Sektörde hep ilklerin öncüsü olmaya özen gösterdiklerini belirten Ops!Co Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Koray Dilmaç, yürürlüğe giren Perakende Yasası ile doğru orantılı işler yaparak AVM yönetimlerinin bu anlamda yatırım ve operasyon yükünü azalttıklarının ve sıra dışı, güvenli oyun alanları ile farkındalık yarattıklarının altını çizdi. 
“Türkiye genelinde fizibilite çalışmalarını sürdürerek kiralama yoluyla birçok noktada faaliyetini sürdüren Ops!Playkids'de, muhtemel tüm lokasyonlar büyük bir ciddiyetle ele alınıp marka kurumsal kimliği korunarak her nokta için ayrı konsept geliştirme çalışmaları yürütülüyor. Oyun alanlarının da işlevselliğinin genişletildiği Perakende Yasası kapsamında henüz bir planlama yapmamış olan AVM yönetimleri, Ops!Playkids ile iletişime geçerek muhtemel mağaza veya ortak alanlar için detaylı bir çalışma yürütüp, kendilerine proje olarak sunmamızı sağlayabilirler” diye sözlerine ekliyor Koray Dilmaç.

OPS!PLAYKIDS ŞİMDİ KAYSERİ VE ZONGULDAK’TA...
Kayseri/İldempark AVM için geri sayım başladı. Zonguldak/Westamall AVM için projelendirme çalışmaları ve yatırımcı görüşmeleri tüm hızıyla devam ederken yılın ilk çeyreğinde faaliyete geçmesi planlanmakta. Yeni lokasyonlar belirlerken bölgenin demografik ve sosyo-ekonomik yapısına çok önem veren Ops!Co Yönetimi, bölgenin ihtiyaçlarını dikkatlice süzmekte. “2017’de bizimle eğlenmeyen, kazanmayan; henüz bizimle tanışmayan kimse kalmasın!” mottosuyla yola çıkan Ops!Playkids, 2016’da son derece başarılı bir büyüme grafiği yakaladı ve bunun haklı gururunu da Para Dergisi’nin belirlediği “Yılın En Değerli 101 Franchise Markası” arasında bulunan “Tek Eğlence Merkezi” markası seçilerek yaşamakta…

ff

Yukarı