Ana içeriğe atla

 

AVM

Ops!Franchıse, yatırımcılarına “tam destek” sunuyor

17.10.2016 - 11:32

Ops!Co. Entertainment Yönetim Kurulu Başkanı Koray Dilmaç, eğlence sektöründe yarattıkları Ops!Playkids marka değeri ile artı değer yaratıyor.

7’den 70’e eğlencenin temelinde yatan ‘oyun’ kurgusunu sıra dışı bir bakış açısıyla sergileyen Ops!Playkids, AVM kültürünün değerli bir parçası olarak büyümesini sürdürüyor. Ops!Co. şirketler topluluğunun uzun yıllara dayanan eğlence dünyası tecrübesiyle hizmet sunan marka, kurumsallaşma yolunda sağlam temellerle yükseliyor. 
Ops!Co. Entertainment Yönetim Kurulu Başkanı Koray Dilmaç, yarattıkları markalarına ve ticari anlamdaki işletme gücüne olan inançla hareket ettiklerini belirtiyor. Franchise sisteminin tüm operasyonel çalışmalarını bu doğrultuda yürüttüklerinden kısa sürede son derece pozitif bir büyüme elde ettiklerine de vurgu yapıyor.


“FRANCHİSE’LARIN TİCARİ KAR ORANLARINI KISA SÜREDE YÜKSELTİYORUZ”
Ops!Playkids ‘franchise’ sisteminin faydalarının altını çizen Sayın Dilmaç, marka değeri farkındalığıyla hareket ettiklerini, yatırımcıları için her detayı titizlikle irdelediklerini ve sürece odaklandıklarını belirtiyor. Reklam ve iletişim mecra seçimlerinden, eğlence fuarlarına kadar türlü tanıtım faaliyetlerine katılım gösterdiklerinden ‘franchise’ların ticari kar oranlarını kısa sürede yükselttiklerine vurgu yapan Dilmaç  sözlerine, “Ticari faaliyet tercihini ‘Ops!Playkids Franchise’ olarak sürdüren yatırımcılarımıza, bulundukları şehirlerdeki AVM’lerde ‘kazanç-kar’ dengesini kuracak şekilde stratejik lokasyon belirlenimi yaparak kurulum alanlarını biz öneriyoruz. Lokasyonun belirlenmesinden anahtar teslim açılış gününe kadar birebir süreç takibi yapıyoruz. A’dan Z’ye ihtiyaç duyulan her tecrübeyi, tüm mekan kurgusunu, ekipman seçim ve tedariğini tek çatı altından yürütüyor, işletilmeye hazır mekanlar kuruyoruz.”


OPS!PLAYKİDS, TÜM TÜRKİYE’DE GÜVENLE BÜYÜYOR
Dilmaç, eğlence sektöründe, özellikle de AVM ticari faaliyet sektörüne yönelik bir konseptle hazırlandıklarını ve bunda da yine marka imajıyla öne çıktıklarını söylüyor. Marka kurumsal duruşlarından hiç taviz vermediklerini, tüm franchise şubelerin aynı öz değerlerden beslendiğini yineleyen Dilmaç,  sözlerine şunları ekliyor: “Ops!Playkids hem AVM yönetimleri hem de yatırımcılar tarafından en güvenilir ticari oluşum olarak görülüyor. Sürekli yenilenmemiz ziyaretçilerimiz tarafından da görülüyor ve takdir ediliyor. Sonuç olarak Ops!Playkids sürekli yeni şubeler açarak, dinamik bir eğlence zinciri oluşturmaya devam ediyor.”

ASDAS

Yukarı