Ana içeriğe atla

S

 

OPEN PLAY’DAN İNTERAKTİF ZEMİN VE YÜZEY ÇÖZÜMÜ

14.08.2018 - 12:02

TOUCH BOX İNTERAKTİF ZEMİN VE YÜZEY ÇÖZÜMÜ, YANSITILAN GÖRÜNTÜ İLE İNSAN VÜCUDU HAREKETLERİNE BAĞLI OLARAK GÖRSEL EFEKTLER VE BİLGİLER VERMEK İÇİN TASARLANMIŞ BİR ARAÇ.

Herhangi bir zamanda herhangi bir kitleye etkin ve benzersiz bir görsel deneyim yaşatmak Touch Box ile mümkün. Interaktif zemin çözümü sayesinde her yüzey kolaylıkla interaktif bir platform haline dönüştürülebiliyor. Uygulamak istediğiniz bölgelere siz karar verirsiniz ve birkaç dakika içinde kullanıma hazır hale gelir. Seçilen alanlarda markanızı tanıtabilir, promosyonlarınızı sunabilir, reklam kampanyalarınızı gerçekleştirebilir, ürünlerinizi tanıtabilir, yarışmalar yapabilir, oyunlar oynatabilir, arka planlar oluşturabilir, eğitim amaçlı kullanabilir ve çok çeşitli bilgilendirmelerde bulunabilirsiniz. 

ETKİLEŞİMLİ ZEMİNLER YARATIN 
İnteraktif zemin ya da yüzey sistemleri, insan hareketlerinin zemin ya da yüzey üzerindeki görüntü ile etkileşime geçmesi olarak tanımlanır. Kısaca bu zeminin ya da yüzeyin dokunmatik bir ekrana çevrilmesi olarak da tanımlanabilir. İnteraktif zemin sistemleri son derece etkili, akılda kalıcı ve eğlenceli bir pazarlama yöntemi sunuyor.
Markanıza prestij kattığınız gibi müşterilerinize alışık olmadıkları bir eğlencenin de kapılarını açmış oluyorsunuz. Müşterilerinize iletmek istediğiniz mesajları, onları sıkmadan zahmete sokmadan ve hatta eğlendirerek vermenize olanak tanır. İnteraktif zemin sistemlerimizi reklam, tanıtım, oyun-eğlence, bilgi aktarımı gibi ihtiyaçlarınızda kolayca kullanabiliyorsunuz.
Reklam haricinde kreş ve anaokullarında, hem eğitim hem de oyun amaçlı kullanılabiliyor. Çocuklara görsel etkileşimli bir eğitim sağladığınız gibi, zararsız bir oyun sahası da oluşturmuş oluyorsunuz.
Sunduğu teknolojiler ile fark yaratan Touch Box interaktif zemin dışında aynı zamanda bir sunum cihazıdır. Cool Quite sessiz çalışma teknolojisi ile üretilen ürün, içerisinde Intel mimarisi ile oluşturulmuş bilgisayar, kablosuz bağlantı kiti gibi bileşenleri içeriyor. Bu sayede ek bir donanıma ihtiyaç duymaksızın çok kısa süre içerisinde istenilen alanda sunuma başlanabiliyor. 

FARK EDİLMEYEN ALANLARI FARK EDİLİR KILMANIN EN KOLAY YOLU
Touch Box cihazını benzerlerinden ayıran en önemli özelliği derinlik algılama teknolojisidir. Bu teknoloji ile Touch Box gördüğü yüzeyle arasındaki mesafeyi otomatik algılar ve belirlenilen ölçüde sınırlar. 

YÜZDE 100 YERLİ ÜRETİM
Yazılımından donanımına tüm bileşenleri Türkiye’de üretilen Touch Box en zor koşullar için tasarlanmış dayanıklı ve uzun ömürlü bileşenlerden oluşuyor.

 KULLANIM ALANLARI 
-Otel veya alışveriş merkezleri
-Mağaza ya da firmaların girişleri yada koridorları
-Fuar, parti ya da çeşitli organizasyonlar
-Kreş ve anaokullarında eğitim ve oyun amaçlı kullanım
-Havuz başı etkinlikleri
-Düğün salonu ya da eğlence merkezleri
-Defile organizasyonları
-Müze, sergi yada fuaye alanları
-Cadde veya kaldırımlar
-Turistik alanlar
-Lobi ve bekleme salonları

AVANTAJLARI
-Reklamlarınıza akılda kalıcılık sağlar.
-Markanıza ve işletmenize prestij katar.
-Zengin ve etkileyici görsel etkinlikler oluşturur.
-Farklı efektler ve animasyonlar kolayca entegre edilebilir.
-Reklamlarınız ile müşterileriniz arasında doğrudan etkileşim sağlar, satışlarınızı artırır.
-Kolay kurulum ve kullanım olanağı sunar.
-Uzaktan kontrol edebilir, kampanyalarınızı ve içeriğinizi yönetebilirsiniz.

n

Yukarı