Ana içeriğe atla

S

 

MÜŞTERİLERİN İHTİYAÇLARINA MUTLAKA ÇÖZÜM BULUNUYOR

14.08.2018 - 12:04

MÜŞTERİLERİN İHTİYAÇLARINI KISA SÜREDE ÇÖZÜME ULAŞTIRDIKLARINI SÖYLEYEN Enjoy Park İTHALAT-İHRACAT MÜDÜRÜ VE PROJE GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ HALİL ULUĞNUYAN, “YENİLİKLERE VE YENİ YATIRIMLARA AÇIK BİR FİRMAYIZ.” DİYOR.

Vizyonuyla, misyonuyla, kalite politikasıyla, yönetim politikasıyla, çalışma ilkeleriyle, iletişim politikasıyla, müşterilerle ve tedarikçilerle olan ilişkisiyle bütünlük arz eden şirketler müşteri tarafından aranan marka oluyor. Sizin aranan bir marka olmanızda etkili olan unsurlar neler?
Bizim aranan bir marka olmamızdaki temel sebeplerden biri, müşterilerimizin ihtiyaçlarına mutlaka bir çözüm bulmamızdır. Sektörün tam ortasındayız, hem üst hem alt gruptan tedarikçilerimizle ilişkilerimiz çok iyi ve ayrıca yurt dışı bağlantılarımız da kuvvetli. Müşterilerimize elimizden geldiğince yardımcı olup, ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz.

MÜŞTERİLER ARADIKLARINA KOLAY BİR ŞEKİLDE ULAŞIYOR
Müşteri memnuniyetini sağlamak adına neler yapıyorsunuz?

Müşterimizden taleplerini aldıktan sonra ilk 1 saat içinde ilk bilgilendirmeyi geçiyoruz ve 24 saat içerisinde ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ürün ağımızı da mümkün olduğunca geniş tutuyoruz. Böylece müşterilerimiz aradıklarına daha kolay şekilde ulaşıyorlar.

ÜRÜN YELPAZESİ GENİŞ…
Eğlence merkezleriniz müşteriler tarafından neden tercih ediliyor?

Eğlence merkezlerimizde, çocuklar için olduğu kadar yetişkinlerin de keyifli vakit geçirmesi için çözümler üretiyoruz. Yetişkinlerin hem oyun salonun da eğlenmelerini sağlıyoruz, hem de çocuklarını beklerken keyifli vakit geçirmeleri için kafe alanları yaratıyoruz. Ayrıca oyun salonumuzda ürün yelpazesini oldukça geniş tutuyoruz.

Sizi diğer firmalardan ayıran özellikler neler? 
Biz Enjoypark olarak, sektör deneyimimiz fazla da olsa genç ve dinamik bir firmayız. Önümüzde katedeceğimiz çok yol var ve hedeflerimize ulaşmak için de her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Yeniliklere ve yeni yatırımlara açık bir firmayız.

n

Yukarı