Ana içeriğe atla

S

 

MÜŞTERİ ODAKLI HİZMET YENİLİKÇİ BAKIŞ AÇISI

13.06.2019 - 11:40

ÇAĞIN GETİRDİĞİ YENİLİKLERİ VE MÜŞTERİLERİN BEKLENTİLERİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK KENDİLERİNİ SÜREKLİ OLARAK GELİŞTİRDİKLERİNİ İFADE EDEN PLAYKIDS YÖNETİM KURULU BAŞKANI KORAY DİLMAÇ, “EĞLENCE SEKTÖRÜNE FARKLI AÇIDAN IŞIK TUTUYORUZ.” DİYOR.

Firmanızın sürdürülebilir olması adına neler yapıyorsunuz? Nasıl stratejiler uyguluyorsunuz? 
Sürdürülebilir kalite odaklı yönetim anlayışımız ile Playkids olarak sektörün kalite algısına farklı bir yön vermekteyiz. Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, sektörde yenilikçi bakış açısıyla tanınan, çağa ve yeniliklere ayak uyduran bir marka olmamız sürdürülebilir bir başarı yakalamamızı sağlıyor. 

“ÜRÜN YELPAZEMİZİ GENİŞ TUTUYORUZ”
Eğlence merkezlerine insanların ilgisi nasıl? Yalnızca çocuklar tarafından mı ilgi görüyor?

Eğlence merkezlerimizde hedef kitlemiz pek çok yaş grubunu kapsıyor. Çocukların olduğu kadar, yetişkinlerin de keyifli vakit geçirmeleri için çözümler üretiyoruz. Ürün yelpazemizi oldukça geniş tutarak içindeki çocuğu yaşatan her yaştan ziyaretçiye hitap ediyoruz. Eğlence merkezlerimize bilinirliliğimiz ve deneyimlerimiz sayesinde ilginin çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Gerek güvenlik önlemleri gerekse hijyen gibi pek çok konu başlığına özen göstermemiz; ilgiyi, devamlılığı ve müşteri sadakatini artırıyor.  

HİZMET STANDARDININ YÜKSEK OLMASI TERCİH EDİLEBİLİRLİĞİ SAĞLIYOR
Tercih edilir bir marka olmak ve müşteri devamlılığını sağlamak için neler yapılmalı? Sizin nasıl uygulamalarınız var? 

Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalite standardınızın her zaman yüksek olması sizi tercih edilir bir marka haline dönüştürüyor. Playkids olarak müşterilerimiz için ideal eğlence alanları kurgulayarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. Onların görüş ve önerilerini dinleyerek sunduğumuz hizmetleri de bu yönde geliştiriyoruz. Türkiye genelindeki tüm noktalarımızda aynı kalitede hizmet veriyoruz ve bu konuya hassasiyetle yaklaşıyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmet standardının stabil kalması adına var gücümüzle çalışıyoruz. Bunun sonucunda da her geçen gün markamıza sadık bir kitle oluşuyor. Sektörde kendini sürekli yenileyen bir marka olmamız ve müşterilerimize her zaman nezih ve güvenli bir ortamda sunmuş olduğumuz hizmet kalitesi bizi tercih edilir bir marka haline getiriyor. 

Eğlence sektörü her yıl giderek büyüyen bir iş hacmine sahip. Peki, siz satış hacminizi artırmak ve farklılaşmak namına nasıl yenilikler yaptınız? 
Playkids olarak gündemi, çağın getirdiği yenilikleri ve müşterilerin beklentilerini göz önünde bulundurarak kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Alışveriş merkezleri ve farklı sektörlerdeki markalar ile yapmış olduğumuz işbirlikleri doğrultusunda düzenlemiş olduğumuz kampanyalar ile müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Yeni projeler geliştirerek hayata geçiriyoruz. Bu bağlamda eğlence sektörüne farklı açıdan ışık tutuyoruz.

GGG

Yukarı