Ana içeriğe atla

S

 

MARKAYA ÖZEL PROJE VE TEMA KONSEPTİ TASARIMI

14.02.2020 - 10:21

Müşterilerin talep ettiği projelere özel tasarım ve tematik projeler oluşturduklarını belirten Funexagon Oyun Teknolojileri Satış Müdürü Samet Pak, Markaya özel tasarladıkları proje ve tema konseptleriyle müşterilerin rakiplerinden ayrılmasını sağlarken çocuklara farklı deneyim ve mutlu anlar yaşattıklarını söylüyor.

Oyun teknolojileri firması olarak müşterilerinize ne tarzda proje  oyun alanları tasarlıyorsunuz? Bu oyun alanlarından bahseder misiniz?
Tasarım, üretim ve montaj konseptlerimizin en önemlilerinden biride “Markaya Özel Proje ve Tema Konsepti Tasarımı” adı altında müşterilerimizin bizden talep ettiği projelerine özel tasarım ve yine talepleri doğrultusunda özel tematik projeler tasarlamaktayız. Markaya özel proje ve tema konsepti tasarımımızın en önemli ayrıcalığı, müşterilerimizi rakiplerinden ayırması ve çocuklarımıza farklı deneyim ve mutlu anlar yaşatmasıdır.
 

Müşteri taleplerine göre projeye özel tema tasarımları yapıyor musunuz? 
Evet yapıyoruz. Markamızın kuruluş ve çıkış noktalarından en önemlisi zaten her zaman dile getirdiğimiz, Funexagon olarak klasik ve alışılagelmiş soft play alanlarının, katalog ve kalıplarının aksine eğlence sektöründeki müşterilerimize istedikleri alanlara, istedikleri projelere  “Doğum günü çocuk oyun alanlarından deniz altı temasına, orman temasından uzay yolu temalı çocuk oyun alanlarına” dek talep edilen tüm tema konseptlerinde müşterilerimizin ihtiyaçları olan projelerine tasarım ve üretimimizle cevap verebilmekteyiz. Misal denizi olmayan başkentimiz Ankara’ya deniz altı temalı bir çocuk oyun alanı tasarlayarak, Ankara’daki çocuklarımıza bu eğlenceyi ve deneyimi yaşatabilme hizmeti sunabilmekteyiz. 
 

Oyun alanlarının tasarımı yapılırken dikkat ettiğiniz unsurlar neler oluyor?
Funexagon olarak oyun alanları tasarlarken dikkat etiğimiz en önemli husus, çocuklarımızın oyun alanlarında sadece oyun oynayarak eğlenmeleri değildir. Vizyonumuz ailelerimizin bize emanet ettiği çocuklarımıza, güvenilir, eğlenceli bir oyun alanı yanı sıra fiziksel, duygusal ve en önemlisi sosyal zeka gelişimine katkı sağlayacağı oyun alanları tasarlamaktır.Geleceğimizi mutlu, özgüvenli ve başarılı çocukların inşa edeceğini biliyoruz ve bu yüzden yolun en başında, çocuklarımızın elinden tutup onların yanında oluyoruz.

funexagon

GGG

Yukarı