Ana içeriğe atla

S

 

“MARKAMIZ VERMİŞ OLDUĞUMUZ HİZMETİN KİMLİĞİDİR”

14.08.2018 - 11:58

KENDİLERİNİ SÜREKLİ YENİLEYEREK BUNUN ÜZERİNE CİDDİ ÇALIŞMALAR YAPTIKLARINI BELİRTEN BOWLING ADASI KURUCU ORTAĞI HALİL KEÇEBİR, SEKTÖRDE KENDİNİ SÜREKLİ YENİLEYEN BİR ANLAYIŞLA, MÜŞTERİLERİNE HER ZAMAN NEZİH VE GÜVENLİ BİR ORTAMDA EN İYİ HİZMETİ SUNMA GAYRETİNDE OLDUKLARINI SÖYLEDİ.

Vizyonuyla, misyonuyla, kalite politikasıyla, yönetim politikasıyla, çalışma ilkeleriyle, iletişim politikasıyla, müşterilerle ve tedarikçilerle olan ilişkisiyle bütünlük arz eden şirketler müşteri tarafından aranan marka oluyor. Sizin aranan bir marka olmanızda etkili olan unsurlar neler?
Kendimizi her zaman müşterilerimizin yerine koyup, değerlendirmeler yapmak, profesyonel ekiplerle bütünleşerek yaratıcı değerlere sahip çıkmak, sektörde net ayırıcı özellikler ortaya koymak, süreklilik sağlamak, bu özellikleri zamanın aşındırıcılığına karşı korumak, sürekli kendimizi güncellemek, ürün ve hizmetimize rakiplerinizde olmayan ve müşterilerinizin hoşuna gidecek artı özellikler eklemek, yaratıcılığı geliştirmek, asgari olması gereken değerlere sürekli sahip çıkmak, kaliteli hizmet sunmak, müşteriye saygılı olmak bizim en önem verdiğimiz değerlerdir. Vizyonumuzu, misyonumuzu, kalite ve yönetim politikamızı bu değerler üzerine kurmuş ve bunu hayata geçirmede en önemli unsurun çalışanlarımız ve çalışma ilkelerimiz olduğuna inanıyoruz.
Koşulsuz müşteri memnuniyetine gerçekten sahip olarak, öncelikle müşteri memnuniyetini sağlayan ve marka oluşturabilen bir özelliğe sahip olmak adına kendimizi sürekli yenileyerek ciddi çalışmalar yapıyoruz.   

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına neler yapıyorsunuz?
Müşteri memnuniyetini sağlamanın altın kurallarından bir tanesi, onları mutlaka dinlemektir. Müşterilerin problemlerini ve ihtiyaçlarını dinleyerek sunduğumuz hizmetleri de bu yönde geliştiriyoruz. Müşterilerimizle ilgilenerek, onlardan geri bildirim isteyerek ve iletişimde kalarak memnuniyeti sağlamaya çalışıyoruz.  

Eğlence merkezleriniz müşteriler tarafından neden tercih ediliyor?
Şüphesiz ki markamız vermiş olduğumuz hizmetin kimliğidir. Eğlence merkezlerimizin, müşterilerimiz tarafından tercih ediliyor olması en önem verdiğimiz husustur. Sektörde kendini sürekli yenileyen bir anlayışla, müşterilerimize her zaman nezih ve güvenli bir ortamda en iyi ürün ve hizmeti sunma gayretimiz nedeniyle müşterilerimizin de teveccühüne nazır olduğumuzu düşünüyorum.

Sizi diğer firmalardan ayıran özellikler neler? 
Vermiş olduğumuz hizmet ile sektörde hizmet veren diğer firmalardan bizi ayıran özelliğimiz; hatırlanan, hedef kitlenin yararlandığı ve kalitemizi de sembolize eden bir markaya sahip olmamızdır. 

n

Yukarı