Ana içeriğe atla

S

 

MARKA VE ZİYARETÇİ BAĞINI BAŞARIYLA KURDUK

13.09.2018 - 18:06

MÜŞTERİLER  İÇİN İDEAL EĞLENCE ALANLARI KURGULAYARAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI HİZMET SUNDUKLARINI SÖYLEYEN OPS!CO GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI KORAY DİLMAÇ, MARKA VE ZİYARETÇİ BAĞINI BAŞARIYLA KURDUKLARINI İFADE ETTİ.

Müşteri sadakatini sağlamak adına neler yapıyorsunuz?
Ziyaretçilerimizin Playkids’i tercih etmesi için birçok sebep var. İlk olarak Türkiye’nin birçok noktasında aynı kalitede hizmet veriyoruz ve bu konuya hassasiyetle yaklaşıyoruz.
Operasyonel açıdan zinciri tamamlayamadığımız lokasyonlarda veya bölgelerde yer almayı tercih etmiyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetin standardını oluşturabilmek adına bugüne kadar çok emek verdik ve bunun stabil kalması adına var gücümüzle çalışıyoruz. Bu anlamda bulunduğumuz farklı noktalarda bizi tercih eden, aynı ziyaretçilerden gelen geri bildirimler, “marka - ziyaretçi bağını” başarıyla kurduğumuzun en büyük göstergesi.

Özel günler, aile indirimleri, sadakat kartları müşteri çekimine etki ediyor mu? Bu gibi sadakat sistemleri müşteriyi nasıl etkiliyor?
Merkez yönetim olarak tüm mağazalarda ortak kampanyalar düzenleyerek çalışmalarımızın bölgesel kalmasından ziyade genelde bir memnuniyet yaratması ve daha farklı kitlelere ulaşıyor olması ilk amacımız. Sunmuş olduğumuz kampanyalarda birçok bileşene dikkat ediyoruz. Hem bölgesel çapraz kampanyalar hem de farklı sektörlerdeki markalar ile birlikte ülke genelinde çalışmalar yürütüyoruz. Sadakat kartları uzun süredir kullandığımız ve otomasyon ile koordineli çalışan, belirli bir müşteri portföyü oluşturmamızı sağlayan yararlı bir sistem. Kullanıcıya özel planlanan kampanyalar ve indirimler ile yakın zamanda bu konuyu bir seviye yukarı taşımayı planlıyoruz. 

Ne tür yenilik ve farklarla rakiplerinizden ayrılıyorsunuz?
Playkids, sektörde “yenilikçi” bakış açısıyla tanınan ve her gün üzerine koyarak yatırımlarını devam ettiren bir grubun en değerli parçası. Hem sistemsel olarak hem de sektörün içerisinde kurgulanan fikirler açısından sürekli kendimizi yeniliyoruz. Çağa ve yeniliklere ayak uydurmaya, böylelikle her zaman yeni kalmaya çalışıyoruz. Playkids, eğlence sektörünün franchise veren ilk markasıdır. Kendi mimari ekibi, ithalat departmanı ve reklam ajansı olan; açılış, proje, tanıtım gibi tüm süreçleri kendi içerisinde yürüten bir markadır.
Sektörün önde gelenlerine ürün tedariği yapan, sektörce bilinen uluslararası tedarikçilerin Türkiye distribütörüdür. Playkids, Türkiye’nin en sevilen eğlence merkezi markasıdır.

Müşterileriniz sizi neden tercih ediyor?
Çünkü, Playkids onlar için ideal eğlence alanları kurgular ve ziyaretçi memnuniyeti odaklı hizmet sunar.

n

Yukarı