Ana içeriğe atla

dd

The Land of Legends Tema Park ve Polin Waterparks’a Amerika’dan prestijli ödül!

16.11.2017 - 14:30

Dünya Su Parkları Birliği (World Waterpark Association, ABD) tarafından verilen ve su parkı sektörünün en saygın ödüllerinden biri olan, daha önce Universal, Disney, Kalahari, Great Wolf ve Six Flags gibi dünyaca ünlü Amerikan parklarının layık görüldüğü ödül bu kez Türkiye’ye geldi. 

Su parkları sektörünün en önemli kuruluşlarından biri olan Dünya Su Parkları Birliği (WWA), su parkları tasarımcı, mühendis, danışman, park sahipleri ve operatörleri ve tedarikçilerinin katılımıyla her yıl Amerika’da düzenlediği, su parkları sektöründeki trendleri, yenilikleri paylaşmaya imkan sağlayan fuar ve kongre programının 37.’sini 17-19 Ekim 2017 tarihlerinde West Palm Beach, Florida’da gerçekleştirdi. Program kapsamında, 17 Ekim 2017 Salı günü, Palm Beach Kongre ve Fuar Merkezi balo salonunda gerçekleştirilen ve su parkı sektörünün dünya devlerinin bir arada olduğu organizasyonda Leading Edge Ödülleri de takdim edildi. 
Polin Waterparks, 41 yıldır sektöründe gösterdiği başarılı çalışmaları, 103 ülkede gerçekleştirmiş olduğu 3 bin su parkı ve sektöre yön veren çalışmalarıyla su kaydırakları sektöründe bir Türk firması olarak adını altın harflerle yazdırdı. Polin 2014 yılında, Tayland’da gerçekleştirmiş olduğu Cartoon Network Amazone projesi ve geçen yıl da su parkları sektörüne kazandırmış olduğu yenilikler ile bu ödüle layık görülmüştü. Bu yıl da Türkiye’de gerçekleştirilen en büyük tema parkı olma özelliği taşıyan ve su parkı atraksiyonlarında Polin Waterparks imzası bulunan The Land of Legends Tema Parkı sektörün en prestijli ödülü olan “Leading Edge” ödülünün sahibi olarak, geceye damgasını vurdu. Ödülü şirketleri adına The Land of Legends Tema Parkı Pazarlama Direktörü Pınar Pehlivan, Polin Waterparks Pazarlama ve Kurumsal İlişkiler Direktörü Şöhret Pakiş ile Satış ve Tasarım Direktörü Kubilay Alpdoğan, Dünya Su Parkları Birliği Başkanı Steve Miklosi’den aldı. 
Polin Waterparks Pazarlama ve Kurumsal İlişkiler Direktörü Şöhret Pakiş, “Yıllardır sürdürdüğümüz başarılı çalışmalarımızın, aldığımız sayısız ödülün yanında bir Türk firması olarak Amerikalı tedarikçi ve parkların domine ettiği; sektörün kalbinin attığı ve yönelimleri noktasında karar mekanizması rolünde olan Dünya Su Parkları Birliği tarafından verilen Leading Edge Ödülü, hepimizi çok onurlandırdı. The Land of Legends, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en prestijli projesi ve biz de bu projenin su parkı tarafında tedarikçisi olmaktan onur duyuyoruz. Kendilerini de yürekten kutluyoruz. Aldığımız her ödül, kazandığımız her başarı bizi daha iyi işler yapmak için cesaretlendiriyor, bu da ortaya çıkan üstün kalitede ürünlerimize yansıyor. Alanında uzman bir ekiple çalışarak bu başarıyı elde ettik, Polin Waterparks olarak tedarikçi tarafında Leading Edge Ödülü’ne layık görüldüğümüz için çok mutluyuz.” sözleriyle ödülün Polin Waterparks için ne ifade ettiğini açıkladı. 

ff

Yukarı