Ana içeriğe atla

nara

Kılınç Lunapark’tan iki yeni şube daha

13.04.2017 - 15:44

KILINÇ LUNAPARK, İŞLETMEKTE OLDUĞU LUNAPARKLARA İKİ YENİ DAHA ŞUBE EKLEDİ. 

1969 yılında Gaziantep’te kurulan Kılınç Lunapark,  45 yıllık deneyimi sayesinde ülkemizin birçok ilinde eğlence sektöründe adından söz ettiriyor. Lunapark hizmeti ile birlikte lunapark ekipmanları üretimi de yapmakta olan firma; Sivas merkez başta olmak üzere, Malatya Park AVM ve Gaziantep M1 AVM önünde, Gaziantep Yeşilvadi 1. ve 2. Etap’da, Hatay Primemall AVM ve Mardin Movapark AVM önünde lunapark hizmeti veriyor. 
“Türkiye’nin yedi ilinde işletmekte olduğumuz lunaparklara, Türkiye’nin en büyük parkı olan Gaziantep Şahinbey Yeşilvadi Parkı’nın 1. ve 2. Etabı’nda açtığımız iki yeni şubemizi daha eklemiş bulunuyoruz” diyen Kılınç Lunapark Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Kılınç, “Öncelikle Yeşilvadi Parkı’nın yapılışında büyük emekleri olan Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğluna sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gaziantepli hemşerilerimizin ve il dışından gelecek misafirlerimizin mutlaka Yeşilvadi Parkı’nı ziyaret etmelerini öneriyoruz” dedi. 
Yeni eğlence merkezi açarken yaşamış oldukları zorluklara da değinen Kılınç, “Kılınç Lunapark olarak birçok AVM ve belediyelerle çalışıyoruz. İşletmekte olduğumuz kurumlar bizden son derece memnunlar, ama bizimde AVM ve belediyelerden beklentilerimiz var. Beklentimiz ise; AVM’lerin ve belediyelerin eğlence yerlerini kiraya verirken, kirayı yüksek verene değil,  işi daha güzel yapana vermeleri yönünde. Onun için AVM ve belediyelerin önce iyice araştırma yapmaları, firmanın bu işi yapabilecek kapasiteye sahip olup olmadığını kontrol etmeleri ve daha önce nerede iş yerleri olup olmadığını araştırıp, o şekilde karar vermeleri gerekiyor” dedi ve sözlerine ekledi: “Eğlence işi bizim işimiz… Ailelerin rahat ve huzurlu bir ortamda eğlenmelerini sağlıyor ve akıllarda kalacak ilgi ve alakayı onlara gösteriyoruz. Böylece müşteri nezdinde memnuniyeti ve sürekliliği de sağlamış oluyoruz. Tabii ki işimizi güzel yapmamız AVM’lerin ve belediyelerin de kazançlı olmasını sağlıyor.”
 

nara

Yukarı