Ana içeriğe atla

S

 

KidzMondo’dan 5. Yıl Hediyesi

07.03.2019 - 12:28

TRUMP AVM İÇİNDE BULUNAN TÜRKİYE’NİN İLK EĞLENCE & ÖĞRENCE ŞEHRİ KIDZMONDO, AÇILIŞININ 5. YILINI SÜRPRİZ HEDİYELERLE KUTLUYOR. BÜYÜK HEDİYE İSE ANTALYA’DAKİ LAND OF LEGENDS’DA 3 GÜNLÜK AİLECEK BİR TATİL. 

Pilotluktan itfaiyeciliğe, doktorluktan kuaförlüğe 40’ı aşkın birimde çocukların meslekleri deneyimlediği KidzMondo, bu yıl 5. yıl kutlamaları çerçevesinde çok özel bir hediye kampanyası düzenliyor. Sosyal medya hesapları üzerinden yapılacak fotoğraf yarışması sonucunda 1. olan kişi ailesiyle birlikte Antalya Belek’te bulunan ve devasa bir tema parkı da olan Land of Legends Hotel’de ‘all in’ konseptinde ve delux odada 3 günlük tatil hediyesi kazanıyor. Uçak masrafları da yine KidzMondo tarafından karşılanıyor. 

DERECEYE GİREN BEŞ AİLEYE DE FARKLI HEDİYE FIRSATLARI
Ayrıca aynı yarışma sonunda dereceye giren 5 aile; Migros’tan alışveriş çeki, Aytemiz’den akaryakıt çeki, Yurtiçi Kargo’dan kargo gönderim hakkı,  Hilton İstanbul Bosphorus’tan sağlık kulübü ve havuz kullanımı, Faber Castell’den bir yıllık kırtasiye setini içinde barından hediye paketinin sahibi oluyor. Bunun yanı sıra 50 kişiye çift kişilik KidzMondo giriş bileti de hediye ediliyor. 

Hediyeleri kazanmak için 17 Mart 2019 tarihine kadar KidzMondo İstanbul sosyal medya hesapları ya da KidzMondo’nun web sitesi üzerinden, KidzMondo’da çekilmiş fotoğrafınızı ‘#KidzMondo5yaşında’ hashtagiyle paylaşmanız yeterli. Yapılacak jüri seçiminin ardından kazananlar belirlenecek. 

GGG

Yukarı