Ana içeriğe atla

 

AVM

“Her Yerde Oyun“ ile eğlence dolu dakikalar siz neredeyseniz oraya geliyor!

14.12.2017 - 10:31

“Çocuğumla nasıl daha eğlenceli vakit geçiririm?” ya da “Gelişimini desteklemek için neler yapabilirim?” gibi sorulara yeni ve farklı yanıtlar arıyorsanız ‘Her Yerde Oyun’ tam size göre seçenekler sunuyor.

Her Yerde Oyun ekibi, 1-12 yaş arasındaki çocuklar için belli merkezlerde düzenli olarak oyun, öğrenme, keşfetme ve eğlenme odaklı atölye çalışmaları yapıyor. Ebeveynler için eğitim ve seminerler, kurumlar ve markalar için çocuk odaklı etkinlikler organize ediyor. 
Günlük koşturmaca içinde çocuklarına yeterince zaman ayıramadığı endişesi taşıyan anne ve babalar çocuklarıyla birlikte ‘Her Yerde Oyun’ atölyelerine katılarak çok eğleniyorlar. Her Yerde Oyun Atölyeleri’nde; yaratıcı, üretken, merak eden, soran, keşfeden bireyler olmaları için çocuklara özgür ve samimi bir ortam sunuluyor.
‘Her Yerde Oyun’ çocuklar için oyun ve eğlenceyi siz neredeyseniz oraya getiriyor. Ofisleri, işyerlerini, evleri, siteleri, aktivite merkezlerini, kurumları, partileri, piknikleri, parkları, alışveriş merkezlerini, aslında aklınıza gelecek her yeri oyunlarla çocuklar için gerçek bir eğlence mekanına dönüştürüyor. 
Her Yerde Oyun, çocuklara özel parti ve kutlamalar için de özel oyunlar hazırlıyor. Renkli oyunlar, atölye çalışmaları ile çocuklarınız eğitmenler eşliğinde eğlenceli bir doğum günü geçirirken, siz dostlarınızla bu özel günün keyfini çıkarabilirsiniz. 
Her Yerde Oyun’un bir de sanal mağazası var; ‘Her Yerde Oyun Kutuda’. Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimini destekleyecek, yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak, evde keyifli vakit geçirmeyi sağlayacak aktivite setleri, duyusal oyun malzemeleri, birden fazla çocuğa oyun kurma ve bir arada oynama imkanı veren aktivite materyalleri, 3 boyutlu düşünme yeteneğini geliştiren oyunlar evinize geliyor.
Her Yerde Oyun; sevgiyle büyüyen, büyüten, okumayı, yazmayı, araştırmayı, oyun oynamayı, çocukları çok seven bir ekip... Her geçen gün oynamaya gelenlerle büyümeye devam ediyorlar. Oyunların ve çocukların, tertemiz ve büyüleyici dünyasında bir yolculuğa çıkmak için Her Yerde Oyun sizi de bekliyor. 

ASDAS

Yukarı