Ana içeriğe atla

S

 

HER YAŞ GRUBUNA FARKLI KONSEPTLER SUNULUYOR

13.02.2020 - 18:26

Her yaş grubuna hitap edecek farklı konseptleri hakkında bilgiler veren Ergin Oyun Genel Müdürü Azad Ergin, yenilikleri takip eden ve kendini sürekli geliştiren bir firma olarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda oyun alanlarını yeni konseptlerle geliştirdiklerini söyledi.

Ergin Oyun’un yeni açılan şubelerinden bahseder misiniz? 
Ergin Çocuk Oyun Eğlence ve Organizasyon firması olarak eğlence sektöründe öncü firmalardan biriyiz. Farklı yaş grubu ve kesimlere hitap eden yenilikçi konseptlerimizle bütün şubelerimizde müşterilerimizin keyifli zaman geçirmesini sağlamak her zaman bir numaralı önceliğimiz olmuştur. Geride bıraktığımız 2019 senesinde sadece bir değil farklı illerde birçok yeni şube açmış bulunmaktayız. İstanbul Pendik’te NeoMarin AVM’de ve Tekirdağ Tekira AVM’de yeni açılmış şubelerimizde Poligon Park konseptimizle hizmet vermekteyiz.  Son olarak Gaziantep Prime Mall AVM’de daha önce 150 metrekarelik bir alanda mevcut olan Play Home konseptimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda 400 metrekarelik geniş bir alana taşıdık. Play Home konseptimizin en önemli özelliği alışveriş yapan AVM ziyaretçilerinin çocukları güvenle bırabilecekleri bir eğlence merkezi olmasıdır. 


Üretmiş olduğunuz eğlence üniteleri ve özellikleri hakkında bilgi verebilir misiniz?
Şubelerimizdeki konseptlerimizin hepsi eğlence sektörünün ihtiyaçları özenle gözetilerek oluşturulmuş patentli markalardır. Play Home konseptimiz AVM’ye gelen çocuklu ziyaretçiler düşünülerek tasarlanmış, sadece çocukların eğlenmesi değil; onları gönül rahatlığıyla emanet ettikleri bir yerin varlığıyla ebeveynlerinin rahatlıkla alışveriş yapmaları amaçlanmıştır. Ayrıca Poligon Park konseptini Türkiye’de markalaştıran ve Türkiye’yi airsoft ile tanıştıran öncü bir firma olmakla da gurur duyuyoruz. Poligon Park şubelerimizde ziyaretçilerimize airsoft ürünlerimizle gerçekçi bir atış deneyimi sunuyoruz. Yine kendi markamız olan Sevimli Tren’de ise minik ziyaretçilerimiz keyifli müziklerle eğlenmenin tadını çıkarıyor. 


Eğlence alanlarınız ve orada bulunan üniteleriniz her yaş kesimine hitap ediyor mu?
Türkiye’nin birçok AVM’sinde mevcut olan şubelerimizde her yaş grubuna hitap edecek farklı bir konseptimiz bulunmaktadır. AVM’leri ziyaret eden çocuklu ailelerimiz rahatça alışveriş yaparken Play Home şubelerimize çocuklarını gönül rahatlığıyla emanet edebilirler. Sevimli Tren konseptimiz de 0-7 yaş grubuna yönelik müzik eşliğinde yanlarında ebeveynleri olmadan tamamen güvenli bir şekilde binebilecekleri dünyada ve Türkiye'de ilk olan eğlenceli bir trendir. Kids Racers trafik parkımız ise küçük misafirlerimize gerçek bir trafik deneyimi yaşatmak için özenle tasarlanmıştır. Ayrıca Poligon Park konseptimiz de 18 yaş ve üzeri için uygundur, 18 yaşından küçükler ise ebeveynleri gözetiminde poligonlarımızda güvenli bir şekilde atış yapabilirler.

 
Son olarak eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Yenilikleri takip eden ve kendini sürekli geliştiren bir firma olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda oyun alanlarımızı yeni konseptlerimizle geliştiriyoruz. Poligon Park şubelerimizde yaptığımız oto kontrol sistemi ve farklı bir konsept olan mekanik atlarımızla eğlenmeye hazır olan bütün misafirlerimizi bekliyoruz. 
 

play home

GGG

Yukarı