Ana içeriğe atla

ds

 

GurmeFest bu yıl ikinci kez gerçekleşecek

10.05.2018 - 13:37

BU YIL İKİNCİSİ DÜZENLENEN AÇIK HAVA GURME LEZZETLER FESTİVALİ GURMEFEST, 5-7 EKİM TARİHLERİNDE SARIYER EVENT GARDEN’DA LEZZET SEVERLERE, GURME LEZZETLER, EĞLENCELİ ETKİNLİKLER VE KONSERLER İLE UNUTULMAZ BİR FESTİVAL DENEYİMİ YAŞATMAYA HAZIRLANIYOR.

Geçtiğimiz yıl 253 seçkin lezzet markası ile 12 bin ziyaretçiyi bir araya getiren Gurme Fest 5-7 Ekim tarihleri arasında Sarıyer Event Garden’da bu yıl ikinci kez gerçekleşecek. Merakla beklenen festivalde gurme restoranlar,  cafeler, yiyecek- içecek firmaları, gurme lezzetler ve seçkin markalar eğlence ve lezzet dolu bir festival ortamında lezzet severler ile bir araya gelecek. Festival katılımcıları ünlü şefler tarafından hazırlanan bir birinde farklı lezzetleri tatma ve satın alma fırsatı elde edecek. 

SEKTÖRÜ BİR ARAYA GETİRİYOR
Gastronomi sektörünün tüm oyuncularını birbirinden farklı lezzetler ve eğlenceli etkinlikler ile bir araya getirerek Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren festival, aynı zamanda festival alanında oluşturulacak görüşme alanları ile gastronomi sektöründe yeni iş birliklerinin oluşmasına ve franchise görüşmelerine keyifli ve güvenilir bir ortam sağlayarak ev sahipliği yapacak.

GASTRONOMİ SEKTÖRÜNÜN USTA İSİMLERİNDEN WORKSHOPLAR… 
Gastronomi ilgilileri bu yıl da festival boyunca uzman konuk, akademisyenler ve usta şeflerin liderliğinde söyleyişi, panel ve demonstrasyonlara katılım sağlayarak sektörün en önemli isimlerinden eğitim alma fırsatı yakalayabilecekler.

FESTİVAL EĞLENCESİ BU YIL DAHA İDDİALI
Geçtiğimiz yıl festival boyunca yapılan etkinlikler, dans gösterileri DJ performansları, after party ve konserler ile katılımcılarını eğlenceye doyuran Gurme Fest sahnesinde Grup Art İstanbul,  Türk-Rock müziğinin sevilen ismi Özge Fışkın, Türk-Pop müziğinin başarılı yorumcusu Zeynep Casalini ve  Latin Night Kapanış Partisi ile Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars ziyaretçilere müzik ve eğlence dolu bir festival yaşatmıştı. Gurme Fest, bu yıl festival sahnesinde yer alacak ünlü isimler, DJ performansları, dans gösterileri ve dopdolu içeriği ile çok daha iddialı gösterilere hazırlanıyor.  
Sarıyer’in doğal ortamında geçireceğiniz lezzet dolu festivalde, butik lezzetleri ve tadı damakta kalan nadide sunumları tatmanın yanında beğendiğiniz lezzetleri satın alabilecek, usta şeflerin atölye çalışmalarına da katılabileceksiniz.
Gastronomiyi eğlence ile buluşturan Türkiye’nin ilk açık hava lezzet festivali GurmeFest, tadım ve ikramlar, atölye çalışmaları, dans gösterileri ve konsept partileri ile tüm lezzet tutkunlarını festival ruhunu doyasıya yaşamaya davet ediyor.
GurmeFest İstanbul biletleri ise Mobilet’te.

ds

Yukarı