Ana içeriğe atla

S

 

FUTURA FORM’DAN YENİ ÜRÜN: GOLF KONSEPTLİ ÇOCUK OYUN PARKI

11.04.2019 - 16:35

FUTURA FORM GENİŞ ÜRÜN PORTFÖYÜNE YENİ BİR ÜRÜN GRUBU DAHA EKLEMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYOR.

Çok çeşitli model ve tasarımlarıyla çocuklar için kompakt alanlarda benzersiz bir eğlence ortamı yaratan oyun parkları, fonksiyonelliği, eğlenceli temaları ve çocuklara sunduğu güvenli oyun ortamı sayesinde pek çok tesisin tercih ettiği ürünler haline gelecek. Futura Form’un tüm oyun parkları dünyada kabul gören kalite standartlarına uyumlu olma özelliğini de taşıyor. 

Ağırlıkla golf konsepti ve bileşenlerinden oluşan bu tema parklarda 0-6 yaş arası çocuklar ebeveynleri eşliğinde küçük animasyon kaydıraklarda keyifle vakit geçirirken 6-12 yaş arası çocuklar daha büyük oyuncaklarda hem klasik oyunlarda oynarken hem de güvenli tırmanma elemanlarında özgüvenlerini kazanarak keyifle zaman geçirebilirler. 

VAZGEÇİLMEZ BİR EĞLENCE KAYNAĞI
Çocuk Oyun alanlarında yepyeni ve heyecanlı bir atmosfer yaratmak isteyenler için Futura Form’un yeni ürünü olan golf konseptli oyun parkı, farklı renklerde ve tiplerde kaydırakları, tırmanma ekipmanları ile küçük ziyaretçiler için vazgeçilmez bir eğlence kaynağı olacak.

Golf konseptinin yanı sıra tüm oyun parkları için, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirilebilecek farklı tema uygulamaları da mevcuttur.

GGG

Yukarı