Ana içeriğe atla

22

Fuarların En Eğlencelisi ATRAX 1-3 Aralık’ta İstanbul’da / The Most Fun of fairs ATRAX is in Istanbul between 1-3 December

15.11.2016 - 16:22

Türkiye’nin ilk eğlence fuarı ATRAX, uluslararası düzeyde birçok katılımcıyı 1-3 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ağırlamaya hazırlanıyor. 

Turkey’s first entertainment fair ATRAX, is preparing to welcome many international participants between 1-3 December at Istanbul Expo Centre. 

ATRAX 2016, Türkiye’nin yanı sıra büyük eğlence projelerinin uygulandığı Ortadoğu, Balkan, Kafkas, Afrika, Rusya, Türki Cumhuriyetler ve Avrupa ülkelerinden sektör profesyonellerine ve yatırımcılarına yol gösterecek bir platform olacak ve yeni işbirliklerine ortam sağlayacak. Alışverişten daha fazlasını sunmak için sürekli yeni eğlence ve dinlence alanları ile ziyaretçilerinin karşısına çıkan AVM’ler de sektördeki yenilikleri yerinde görmek, yeni iş bağlantıları sağlamak ve mevcut alanları ile ödül için yarışmak üzere ATRAX Fuarı’nda ve Shining Star Awards’ta yerlerini alacaklar. Bu yıl 5. kez organize edilen fuar,  gelecek nesillerin sporla büyümesine katkıda bulunmak amacıyla Tureks Uluslararası Fuarcılık ve Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu işbirliğinde “Sporcu Şehirler Daha Eğlenceli” temasıyla kapılarını açacak. ATRAX’da “Sporcu Şehirler Daha Eğlenceli” temasına uygun olarak özellikle çocukların kas gruplarını çalıştıran oyun parklarına, tırmanma duvarlarına, bisikletlere, macera parklarına, parklarda yer alan spor aletleri gibi birçok ekipmana yer verilecek. Eğlence-Aktivite, Park-Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX 2016; AVM eğlence alanlarından belediye parklarına, otel eğlence alanlarından, tema parklara kadar eğlence sektörünün tüm alanlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor. 

AVM’LER HEM YARIŞACAK HEM YENİ İŞ BAĞLANTILARI KURACAK
Ülkemizde eğlence ve rekreasyon denince akla ilk gelen fuar olan ATRAX, AVM’lere ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi çözümler sunuyor. Fuarı ziyaret edecek alışveriş merkezleri; yatırım yapacakları eğlence alanları için jetonlu oyuncaklar, iç ve dış şişme aktivite ekipmanları, tırmanma duvarları, simülasyonlu sinema salonları ve çocuklar için birçok oyun ekipmanı olmak üzere açık ve kapalı eğlence alanları için gerekli daha birçok ekipman ve ürünü bir arada görme imkanına sahip olacaklar. Alışveriş merkezleri, fuarla eş zamanlı olarak gerçekleşecek olan Shining Star Awards-Eğlence Ödülleri yarışmasına da katılarak ‘En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi’, ‘En Başarılı Temalı Kapalı Alan Eğlence Merkezi’, ‘En Başarılı AVM Eğlence Alanı’ ve ‘En Başarılı Etkinlik’ kategorilerinde ödül için yarışacaklar. 

EĞLENCEYİ DORUĞA ÇIKARAN “YENİ EN”LER ÖDÜLLERİ TOPLAYACAK
DOF Robotics’in ana sponsoru olduğu, İstanbul Akvaryum, Aqua Florya AVM ve Crowne Plaza Florya’nın da ödül töreni sponsoru olarak yer aldığı Shining Star Awards; sektörün gelişimine katkıda bulunmak amacıyla Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından 2 Aralık Cuma günü Crowne Plaza Florya’da gerçekleştirilecek. ‘Eğlencenin Yıldızları’, ‘Sektörün Yıldızları’, ‘Fuarın Yıldızları’, ‘Tema Yıldızları’ olmak üzere 4 ana başlıktan oluşan Shining Star Awards-Eğlence Ödülleri yarışması; eğlence temalı tesislerden, otel eğlence alanlarına, AVM eğlence alanlarından, belediyelerin oluşturduğu temalı rekreasyon ve spor alanlarına kadar birçok başarılı projeyi ödüllendirecek.

 

ATRAX 2016, will be a platform to guide to industry professionals and investors from Middle East, Balkan, Caucasus, Africa, Russia, Turkic Republics and European countries, where large entertainment projects are applied, as well as Turkey and will provide an environment for new collaborations. 
Shopping malls, which present themselves to their visitors constantly with new entertainment and recreation areas in order to offer more than shopping, will also take their places in ATRAX Fair and Shining Star Awards to see the innovations in the sector in its place, to provide new business connections and to compete for prizes with their existing areas. The fair, which is organized for the 5th time this year, will open its gates in cooperation of Tureks International Fairs and Turkey Sports Federation for All with the theme “Sportsman Cities Have More Fun” in order to contribute to the growth of future generations by sports. In ATRAX, such equipments as playgrounds, climbing walls, bicycles, adventure parks, sports equipment in parks, which especially makes muscle groups of children work will be included in accordance with the theme of “Sportsman Cities Have More Fun”. Entertainment-Activity, Park-Recreation Industry and Services Fair ATRAX 2016 is getting ready to put all areas of the entertainment industry from shopping mall entertainment areas to municipal parks, hotel entertainment areas to theme parks it together. 

SHOPPING MALLS WILL BOTH COMPETE AND ESTABLISH NEW BUSINESS CONNECTIONS
ATRAX, which is the first fair that comes to mind in terms of entertainment and recreation in our country, offers innovative solutions for the needs of shopping malls. Shopping malls that will visit the fair will be able to see more equipment and products that are necessary for indoor and outdoor recreation areas together for entertainment areas to invest in, such as toys with tokens, internal and external swelling activity equipments, climbing walls, movie theatres with simulation and many play equipments for children. By also participating in Shining Star Awards - Entertainment Awards contest, which will take place simultaneously with the fair, shopping malls will compete for the prize in the categories of ‘Outdoor Entertainment Centre with the Most Successful Theme’, ‘Indoor Entertainment Centre with the Most Successful Theme’, ‘The Most Successful Shopping Mall Entertainment Area’ and ‘Most Successful Event’.

 “NEW BEST”S THAT MAKE ENTERTAINMENT AT THE TOP WILL COLLECT PRIZES 
Shining Star Awards, of which main sponsor is DOF Robotics and prize ceremony sponsors are İstanbul Akvaryum, Aqua Florya Shopping Mall and Crowne Plaza Florya, will be held by Tureks International Fair on Friday, 2nd December at Crowne Plaza Florya in order to contribute to the development of the industry.  
Shining Star Awards- Entertainment Awards contest, which consists of 4 main titles as ‘Stars of Entertainment, ‘Stars of Sector’, ‘Stars of Fair’, ‘Stars of Theme’, will reward many successful projects from facilities with entertainment theme to hotel entertainment areas, from shopping mall entertainment areas to the recreational and sporting themed spaces created by the municipalities.

ff

Yukarı