Ana içeriğe atla

S

 

EĞLENCE SEKTÖRÜ TOPLUMU REHABİLİTE EDİYOR

13.06.2019 - 11:38

EĞLENCE MERKEZLERİNİN TÜM AİLENİN BİRLİKTE EĞLENEBİLDİĞİ MEKANLAR OLDUĞUNU İFADE EDEN ENBO ENJOY BOWLING YÖNETİM KURULU BAŞKANI HALİL KEÇEBİR, “SEKTÖRÜMÜZ BİR NEVİ TOPLUM REHABİLİTE  HİZMETİ VERİYOR.” DİYOR.

Firmanızın sürdürülebilir olması adına neler yapıyorsunuz? Nasıl stratejiler uyguluyorsunuz?
Sektörde kalıcı ve başarılı olmanın birinci şartı müşteri memnuniyeti, bu bağlamda personel eğitimi ve kalitesinin yanında ürün ve cihazlarımızın kaliteli olup arıza vermemesini temin ediyoruz. Personellere periyodik olarak eğitim faaliyetleri yapıyoruz. 

Eğlence merkezlerine insanların ilgisi nasıl? Yalnızca çocuklar tarafından mı ilgi görüyor?
Zamanımızda eğlence sektörü gizli bir ihtiyaçtı. Çocukları eğlendirildiği varsayılsa da tüm ailenin birlikte eğlendiği gerçeği ortada. Çocukların mutluluğu ve eğlencesi biz büyüklerin de eğlence ve mutluluğu demektir. İnsanlar disiplinli bir çalışma hayatı içinde olduklarından eğlence unsurları hayatımızda çok önemli yer tutuyor. Sektörümüz bir nevi toplum rehabilite  hizmeti veriyor.  

Tercih edilir bir marka olmak ve müşteri devamlılığını sağlamak için neler yapılmalı? Sizin nasıl uygulamalarınız var?  
Hizmet kalitesini artırmak en önemli unsur ancak bunu yapabilmek için maliyetleri sürdürülebilir seviyede dengelemek gerek. Bu konuda bizleri en çok zorlayan husus kira giderleri oluyor.  Salonlarımızda temizlik ve bakım önem arz ettiğinden bu konulara azami dikkat ediyoruz.   

Eğlence sektörü her yıl giderek büyüyen bir iş hacmine sahip. Peki, siz satış hacminizi artırmak ve farklılaşmak namına nasıl yenilikler yaptınız? 
Yakın zamanda ekonominin daralması nedeniyle mevcut salonlarımızı revize edip geleceğe hazırlama şeklinde değerlendirmenin yanı sıra okul ve kurumlarla irtibatlı olarak turnuvalar düzenleyip tanıtım faaliyetinde bulunuyoruz. 

GGG

Yukarı