Ana içeriğe atla

 

AVM

Ebeveynler eğlence için AVM’leri tercih ediyor

13.12.2016 - 17:16

DerenPark Şirket Sahibi Özhan Küçüksuyolcu: “Günlük hayatta halka açık çocuk oyun alanları ve parkların klasik ve sağlıksız ürünlerle doldurulması ebeveynler için AVM’leri cazip hale getiriyor. Bu da dolayısıyla hem AVM’lere hem de eğlence firmalarına artı değer sağlıyor” dedi.

Eğlence sektöründeki pek çok firma büyümelerindeki engellerden biri olarak AVM’leri gösteriyor. Peki, neden AVM’ler engel olarak görülüyor? Eğlence firmalarının AVM’lerden beklentileri neler?
Biz AVM’leri engel olarak görmüyor; aksine eğlence firmalarına avantaj sağlayan yaşam alanları olarak görüyoruz. Günlük hayatta halka açık çocuk oyun alanları ve parkların klasik ve sağlıksız ürünlerle doldurulması ebeveynler için AVM’leri cazip hale getiriyor.  Bu da dolayısıyla hem AVM’lere hem de eğlence firmalarına artı değer sağlıyor.

Eğlence sektöründeki firmalar kendini geliştirmek ve diğer firmalarından ayrışmak adına neler yapmalıdır? Sizin buna yönelik çalışmalarınız neler?
Öncelikle eğlence firmalarının üretimlerinde kaliteli, sağlıklı ve doğru malzeme kullanmaları gerekir. Ayrıca yapmış olduğu üretimi belgelendirmeli ve sertifikalarını almalıdır. TUV, SGS, RAL, FSC (ahşap için) bu sertifikalardan birkaçıdır. Biz bu sertifikaların tamamına sahip, üretimini standartlar dahilinde yapan Alman EİBE firmasının Türkiye distribütörlüğünü yürütüyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalar ile sektörde kalite ve standardı sağlıyor, farklılığımızı ortaya koyuyoruz.

2017 yılına yönelik çalışmalarınız neler olacak?  Büyüme planlarınızdan ve etkinlik takviminizden bahseder misiniz? 
DerenPark, 2016 yılında, ülkemizin yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen hedeflerini yerine getirmeyi başardı.  2017 çalışmalarımız, hedeflerimiz doğrultusunda devam edecek ve firmamız için gerekli tüm yatırımlar yapılacaktır.
 

ASDAS

Yukarı