Ana içeriğe atla

 

AVM

Bursapark yepyeni ürünüyle çok yakında eğlence merkezlerinde!

02.08.2017 - 09:56

Eğlence sektörünün yatırım profilini incelediğimiz bu sayımızda görüşlerini aldığımız Bursapark Firma Sahibi Fatih Belki, yatırım yapılmadan önce mutlaka analiz yapılması gerektiğinin altını çizerek, ayrıca yeni geliştirmiş oldukları Mini Survivor’ı çok yakında eğlence merkezlerinde göreceğimizi belirtti. 

“Özellikle son yıllarda AVM’lerdeki eğlence merkezi yatırımlarına ayrılan bütçelerin büyük oranda arttığını görüyoruz”  diyen Bursapark Firma Sahibi Fatih Belki, “Bu doğrultuda bizler de Bursapark olarak Ar-Ge yatırımlarımızı artırarak yatırımcılara yeni ürünler sunuyoruz. Son geliştirdiğimiz yeni ürünümüz Mini Survivor’ı çok yakında eğlence merkezlerinde görmeye başlayacaksınız” dedi. 

“BÜYÜK EĞLENCE MERKEZLERİ VE TEMA PARKLAR AVM’LERE MÜTHİŞ BİR DİNAMİZM KATIYOR”
Lokasyon seçiminin bir işletmeyi başarıya ulaştıracak en önemli etkenlerden biri olduğunu dile getiren Belki, “İşletmelerin mutlaka lokasyon analizi yapmaları gerekir. Eğer doğru lokasyon seçilmezse mağaza görsel olarak ne kadar güzel olursa olsun sonuç hüsranla sonuçlanır. Genelde sosyo-kültürel yapısı yüksek olan bölgeler yatırımcılar tarafından daha çok tercih ediliyor. Yatırım yapılmadan önce bölgenin gelir seviyesi ve tüketim alışkanlıkları gibi başlıklar çok iyi incelenmelidir” dedi ve sözlerine yeni yapılan eğlence merkezlerinde öne çıkan özellikleri belirterek devam etti: “Son yıllarda eğlence merkezlerinin metrekareleri çok ciddi şekilde büyümeye başladı. Büyük eğlence merkezleri ve tema parklar AVM’lere müthiş bir dinamizm katıyor. Büyük eğlence merkezi olan AVM’ler her zaman daha tercih edilir konumda yer alıyor. Yeni yapılan eğlence merkezlerinde özellikle büyük trambolin parklar göze çarpıyor. Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılan bu parklar son yıllarda ülkemizde de oldukça rağbet görmeye başladı. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Bursapark da trambolin park imalatında büyük yol kat etti.”

AR-GE ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
Bütün ürünleri Bursa’da yer alan fabrikalarında ürettiklerini belirten Belki, “Müşterilerimizden farklı ürünler ile ilgili yoğun talepler aldığımız için biz de bu talebe karşılık vermek kaydıyla Ar-Ge çalışmalarımızı sürdürüyor, müşterilerimizi yeni ürünler ile buluşturmaya devam ediyoruz” dedi.

ASDAS

Yukarı