Ana içeriğe atla

S

 

BURSAPARK BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

14.02.2020 - 09:28

2008 yılında “Mutlu Çocuklar Mutlu Aileler” sloganı ile yola çıkan Bursapark firması kısa zamanda sektöründe öncü bir firma haline geldi. Bursapark Kurucu Ortağı Ramazan Belki, 2020 yılında da yeni ürünler ile sektöründe öncü konumunu sürdüreceklerini, yurt içi pazarın yanında yurt dışı pazarda da faaliyetlerini artırarak devam edeceklerini ifade etti. Bunun yanı sıra bu sene kurumsallaşma adına da önemli adımlar attıklarını, uzun yıllar finans sektöründe yöneticilik yapmış Osman Burla’yı Ocak ayı itibarıyla genel müdür olarak atadıklarını söyledi.
 

FUARDA YENİ ÜRÜNLER SERGİLENECEK
Sektörün önemli fuarlarından olan ATRAX fuarına hazırlıklarını son sürat sürdürdüklerini belirten Ramazan Belki, bu yıl fuarda sergileyecekleri ürünler hakkında da bilgiler verdi. Değişen müşteri ihtiyaçlarını da göz önüne alarak bu yıl fuarda Ninja Parkur ve Challenge Trambolinin yanı sıra eğlenceli soft play parkurlarını da sektöre tanıtacaklarını ifade etti.  
 

AR-GE ÇALIŞMALARINA DEVAM…
Bursapark olarak AR-GE çalışmalarına, dünyadaki yeni trendleri ve tüketici isteklerini göz önünde bulundurarak devam ettiklerini belirten Belki, “Sürdürülebilirlik konusunda en önemli etkenin AR-GE çalışmaları olduğuna inanıyoruz ve bu bağlamda yeni ürünler ve projeler ile müşterilerimizi destekleyip farkındalık yaratmasını sağlamaya çalışıyoruz.” dedi.
 

GGG

Yukarı