Ana içeriğe atla

S

 

BURASI KOCAMAN BİR EĞLENCE ÜSSÜ

12.02.2019 - 11:48

Playkids kum oyun alanı konsepti, Westalife AVM ve Mall of Antalya’da hayata geçirildi.

Playkids, Türkiye’nin en sevilen eğlence merkezi olarak sürdürdüğü çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Son olarak Mall of Antalya ve Westalife AVM şubelerinde yer alan eğlence merkezlerinde yenileme ve büyüme çalışmaları yapan Playkids, her iki şubede de kum oyun alanı konseptini hayata geçirdi.  Alışveriş merkezlerinin ortak alanlarında da faaliyet gösteren marka, kurgulamış olduğu farklı konseptler ile hem ailelerin hem de çocukların fazlasıyla dikkatini çekiyor. 

PLAYKIDS ÇALIŞANLARI, MİNİK MİSAFİRLERİNİ AĞIRLIYOR
Eğlence sektörünün önde gelen markalarından Playkids, oyun alanlarında istihdam etmiş olduğu personeline belirli aralıklarla oryantasyon eğitimleri vererek her türlü duruma karşı özenle hazırlıyor. Ailelerin ve çocukların tüm taleplerine cevap verebilecek şekilde eğitim alan Playkids çalışanları, minik misafirlerin keyifli ve kaliteli zaman geçirmeleri için tüm özverileri ile çalışıyorlar. Hizmete giren son lokasyonlarda da göze çarpan ilk şey, Playkids kurumsal çizgisinin ötesinde personellerinin samimiyeti ve yardımseverliği… 

OKULA DÖNÜŞ HEDİYELERİ PLAYKIDS’TE
Yarıyıl tatilinin dönüşünde Playkids, sürprizle dolu. Bu yıl da #backtoschool geleneği devam edecek. Kampanyalar, hediyeler ve çekilişler hazır. Yarıyıl tatili biter bitmez ülke genelinde tüm mağazalarda farklı kampanyalar başlayacak. 
 

GGG

Yukarı