Ana içeriğe atla

S

 

BOWLİNG’İN GERÇEK GÜCÜNÜ SERBEST BIRAK!

13.11.2019 - 16:30

QubIcaAMF, bowlingi yepyeni bir seviyeye taşıyacak Hyperbowl ürününü piyasa sundu.
 

BOWLING YEPYENİ BİR SEVİYEYE TAŞINACAK
1951, dünya bowling lideri AMF firmasının ürettiği tarihin ilk otomatik bowling makinası ile değişmişti. 1993 yılında ise 3 İtalyan arkadaşın kurduğu Qubica firması ise bowlingin sadece spor değil aynı zamanda eğlence olduğu misyonu ile yola çıktılar. Akabinde 2000’li yılların başında iki dev firma bowling sektörüne daha iyi hizmet verebilmek için birleşti.
“Bowling ile İnanılmaz Eğlence” yeni sloganı ile yeni ürün geliştirilmesine ciddi bütçe ve zaman ayıran QubicaAMF, bowlingi yepyeni bir seviyeye taşıyacak Hyperbowl ürününü piyasa sundu.

HYPERBOWL NEDİR?
Hyperbowl; bowling bazlı, sadece bowlingi spor olarak oynayanlara değil, eğlence amaçlı tercih eden çok daha geniş kitlelere hitap etmek üzere geliştirilen ve daha evvel hiç görülmeyen, bir video oyunu gibi heyecan ve eğlence sunan yeni bir üründür. Yazılım, mekanik dizayn, fütüristik kullanıcı arayüzleri, elektronik, ışık ve sensörlerin bir araya gelmesinden oluşturulmaktadır.

KİMLER OYNAYABİLİR?
Hyperbowl’u herkes oynayabiliyor. Ürünün temelinde, herkesin kullanabildiği yeni ışıklı yan bariyerler var. Artık topu direkt labutlara değil daha fazla puan veren yan bariyer renkli kısımlarına atıyorsunuz.

NASIL OYNANIR?
Kural çok basit: Önce bariyere sonra labutlara topu at. Yan bariyelerdeki her bir ışık farklı puan verdiğinden amaç oyun sırasında en fazla puan veren rengi vurarak labutları düşürmektir.
2 yıldır ön sipariş sistemi ile dünyada yok satan, interaktif, süper eğlenceli ve hızlı Hyperbowl Türkiye’de ilk defa Atrax 2020 fuarında Meridyen standında yerini alacak.

GGG

Yukarı