Ana içeriğe atla

S

 

ATRAX’TA EĞLENCE KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEK

18.09.2019 - 09:47

13- 15 ŞUBAT 2020 TARİHLERİNDE İSTANBUL FUAR MERKEZİ'NDE GERÇEKLEŞECEK ATRAX 2020 – 8. ULUSLARARASI EĞLENCE-ETKİNLİK, PARK-REKREASYON FUARI BU YIL DA DÜNYANIN BİRÇOK ÜLKESİNDEN ÇOK SAYIDA KATILIMCI VE ZİYARETÇİYİ İSTANBUL’DA AĞIRLAMAYA HAZIRLANIRKEN ZİYARETÇİLERİNİ DE HER YIL OLDUĞU GİBİ DOYASIYA BİR EĞLENCEYE DAVET EDİYOR.

Eğlence ve rekreasyon sektörünü uluslararası platformda bir araya getiren Atrax bu yıl da eğlence tesisi yatırımcılarını, oyun ve ekipman üreticilerini, etkinlik organizatörü firmalarını, turistik işletme sahiplerini, belediye, AVM yöneticilerini ve mimarları bir araya getirmeye hazırlanıyor.
Atrax çalışmaları kapsamında bu yıl da fuara dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçi gelmesi bekleniyor. Dev organizasyon oyun dünyasında sahnede yerini almak isteyen markaların, yazılımcıların ve sektör profesyonellerinin bir araya geleceği eğlenceli bir ortamı meraklılarına sunmaya hazırlanıyor.

ATRAX’DA KATILIMCILARINI BU YIL BÜYÜK BİR YENİLİK BEKLİYOR!
Eğlence ve rekreasyonun bu büyük buluşmasında kapsamlı içerikleri ile katılımcı ve ziyaretçilerine bir fuardan fazlasını sunacak olan Atrax bu yıl Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Türkiye’de son yıllarda hızla büyüyen bir pazar payı olan otomat teknolojileri sektörünü bir araya getirerek sektörün network ihtiyacına cevap veriyor.
Dünyada oldukça yaygın olan otomat kullanımının son yıllarda Türkiye’de de artması ile birlikte oluşan otomat sektörünün birbiri ile iş yapan tüm alanlarını bir araya getiren Otomat Teknolojileri ve Self Servis Sistemleri Fuarı Vendex ile Atrax Fuarı eş zamanlı gerçekleşiyor. 

ULUSLARARASI TİCARİ ANLAŞMALARA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR
Sektörün lider firmalarına ev sahipliği yapan platform, güçlü katılımcı ve ziyaretçi profili ile sektör potansiyelini büyütmeyi hedeflerken yeni ticari iş birliklerine de ev sahipliği yapacak. Türkiye ve Afrika, Balkan ve Ortadoğu Ülkeleri, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türki Cumhuriyetleri’nden yoğun katılım ile gerçekleşecek fuarda katılımcı firmalar eğlence ve rekreasyon sektörünün yenilikçi ürün ve teknolojilerini, güncel oyun ekipmanlarını sergileyecek. Uluslararası alanda, ekonomik ve ticari ilişkiler kurulması ve prestijli yatırımların sağlanması anlamında sektörün öncü yıldızı olan Atrax, sektörün merkezi haline gelmeyi hedefliyor.

İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek Atrax 8. Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Fuarı 13-15 Şubat 2020 tarihleri arasında; uluslararası alanda ekonomik ve ticari ilişkiler kurmayı, pazardaki payını arttırmayı hedefleyen profesyoneller ve eğlencenin doruklarına ulaşmak isteyen katılımcılar için bu yıl çok önemli bir buluşma noktası olacak.

GGG

Yukarı