Ana içeriğe atla

d's

 

ATRAX FUARI SEKTÖRÜ YENİLİKLERLE BİR ARAYA GETİRİYOR

13.11.2019 - 16:21

Türkiye'de eğlence, park ve rekreasyon sektörünün önde gelen ihtisas fuarı olan ATRAX,  8. yılında sektörü yeniliklerle bir araya getirmeye hazırlanıyor.
 

Her yıl katlanarak büyüyen fuar eğlence ve rekreasyon sektörünü uluslararası platformda bir araya getirerek Türkiye’de alanında yapılan çalışmaları uluslararası pazarda tanıtmaya devam ediyor. 
İstanbul Fuar merkezinde gerçekleşecek ATRAX 8. Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Fuarı 13-15 Şubat 2020 tarihleri arasında; uluslararası alanda ekonomik ve ticari ilişkiler kurmayı, pazardaki payını artırmayı hedefleyen profesyoneller ve eğlencenin doruklarına ulaşmak isteyen katılımcılar için bu yıl çok önemli bir buluşma noktası olacak.

TÜRKİYE’NİN TEK OTOMAT TEKNOLOJİLERİ FUARI VENDEX İLE EŞ ZAMANLI 
8. yılında sektöre yenilikler sunmaya hazırlanan fuar  eğlence, etkinlik, park ve rekreasyon sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirme misyonu ile bu yıl otomat teknolojileri, self servis sistemleri ve sarf malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren üretici, uygulayıcı ve dağıtımcılarını ağırlamaya hazırlanan Vendex Fuarı ile eş zamanlı düzenleniyor. 

YEREL YÖNETİMLER MUTLU ŞEHİRLER TEMASI İLE ATRAX’DA 
Türkiye’de eğlence ve rekreasyon olguları üzerinde farkındalık oluşturmayı amaçlayan ve “Mutlu Şehirler” teması ile şehir halkının mutluluğuna katkı sağlayacak ürün, hizmet ve uygulamaları odağına alıyor.  Belediyeler,  “Mutlu Şehirler” teması kapsamında yer aldığı fuarda, rekreasyonel aktiviteleri, sosyal tesislerini, etkinlik ve eğlence alanlarını park ve rekreasyon  çalışmalarını kamuoyuna tanıtarak “Mutlu Şehir” kimliklerini güçlendirme imkanı elde ediyor.

ATTRACTION STAR AWARDS İLE SEKTÖRÜN ENLERİ YARIŞIYOR
Eğlence ve rekreasyon sektöründe en başarılı uygulama, proje, etkinlik ve ürünlerinin seçildiği Türkiye’nin ilk ve tek yarışması Attractıon Star Awards 7. kez sektörün enlerini seçiyor. 3 ana kategori 16 alt kategoride başvuruların kabul edildiği yarışmada tema yıldızları kapsamında 2 belediye yılın “Mutlu Şehri ve Yılın Mutlu İlçesi” unvanını kazanmak üzere yarışacak.

d's

Yukarı