Ana içeriğe atla

S

 

ATRAX 2019 FUAR TEMASI “MUTLU ŞEHİRLER”

12.10.2018 - 10:48

BU YIL 14 -16 ŞUBAT TARİHLERİNDE İSTANBUL FUAR MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞECEK EĞLENCE – ETKİNLİK, PARK – REKREASYON FUARI ATRAX’19’DA TEMA “MUTLU ŞEHİRLER” OLARAK BELİRLENDİ.

Bu yıl 9.’su gerçekleştirilecek olan ATRAX Fuarı her yıl olduğu gibi binlerce sektör profesyonelini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

BU YIL “MUTLU ŞEHİRLER” KONUŞULACAK!
 Sektörel gelişmelerin ele alındığı ATRAX Konferansı bu yıl da sektör liderlerini, akademisyenleri, dernek başkanlarını, başarılı isimleri ve kurum-kuruluş yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşiyor.
Sponsorluğunun Polin Waterparks tarafından üstlenildiği ATRAX Konferansı’nın bu yıl ki teması “Mutlu Şehirler”.  
ATRAX 2019 Fuarı teması kapsamında “Mutlu Şehirler” inşa etmenin önemi, eğlence ve rekreasyonun şehir halkının mutluluğuna katkısı konulu konferanslar ve yarışmalar yapılacak, konunun uzmanları ve yerel yönetimler bir araya gelecekler.

SEKTÖRÜN ENLERİ ÖDÜLLENDİRİLECEK
Eğlence ve rekreasyon sektörünün öne çıkan projelerinin ödüllendirildiği Shining Star Awards bu yıl 6. kez organize ediliyor.  “Eğlencenin Yıldızları ve Etkinliğin Yıldızları” olarak 2 temel kategori kapsamında gerçekleşen başvurular sektörün uzman kişilerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilerek ödüllendiriliyor.
 
ATRAX’19 KATILIMCILARINDAN BAZILARI…
Her yıl Türkiye ve komşu ülkelerden eğlence ve rekreasyon sektörünün güçlü oyuncularını ağırlayan ATRAX Fuarı bu yıl da bir birinden iddialı firmalara ev sahipliği yapıyor.
ATRAX’19 da sektörün gelişim ve değişimine öncülük edecek proje ve ekipmanları ile Polin Waterparks, Balo, Brunswick, Meridyen Oyun Makinaları, Sukeyna, Dof Robotik gibi sektörün önde gelen firmaları yer alıyor.
Türkiye ve Afrika, Balkan ve Ortadoğu Ülkeleri, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türki Cumhuriyetleri’nden yoğun katılım ile gerçekleşen fuarda katılımcı firmalar eğlence ve rekreasyon sektörünün yenilikçi ürün ve teknolojilerini, güncel oyun ekipmanlarını sergileyecek. 

n

Yukarı