Ana içeriğe atla

d's

 

ATLANTİS FUNNY CITY’DEN ÖZEL ETKİNLİK

10.05.2018 - 14:22

Atlantis Funny City 23 Nisan’da, Gelişim Üniversitesi müzik kulübü öğrencilerinin gönüllü desteği ve konser eşliğinde 30 yetim çocuğu bowling salonunda ağırladı.

23 Nisan’da Türkiye’nin ilk oyun salonu ve bowling salonu işletmelerinden, İstanbul genelinde 6 şubesi bulunan Atlantis Funny City, 30 yetim çocuğu Torium AVM 1. kattaki oyun salonunda bowling oyunu ile buluşturdu.
Gelişim Üniversitesi’nden gönüllü solist öğrenciler pek çok şarkı ile etkinliği renklendirdi. Yemekler, ikramlar, tek teker bisiklet gösterisi eşliğinde çarkıfelek döndürerek hediye dağıtımı, konfetiler, madalyalar ile yetim çocukları mutlu etmek amacıyla gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesi bundan sonra da çocuk şenliği olarak her yıl devam edecektir.
Gelişim Üniversitesi müzik kulübü ve 17 kişiden oluşan enstrüman çalan öğrenciler etkinliğe katılarak sahnede birbirinden güzel şarkılarla etkinliğe renk kattılar. Solistlerden Gelişim Üniversitesi öğrencisi Albin Hasani altı şarkı seslendirdi. Çıkaracağı yeni single ile gündemde olan Albin Hasani ve diğer öğrenci solistler tamamen ücretsiz olarak, çocuk şarkıları ile yetim kardeşlerine şölen niteliğinde bir ortam yarattılar.

d's

Yukarı