Ana içeriğe atla

S

 

ATLANTIS FUNNY CITY BİR İLKE İMZA ATTI

14.11.2018 - 14:15

Müşteri Memnuniyetine Yönelik Olarak Bir İlke İmza Atarak App Store Ve Play Store’da Yer Aldıklarını Söyleyen Atlantis Funny City Genel Müdürü Sedat Dönmez, “Sadakat Programları Bizim En Önemsediğimiz Projemizdi, Bunların Tamamını Hayata Geçirmiş Olmanın Haklı Gururunu Yaşıyoruz.”Dedi.

Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere kaç işletmeniz bulunuyor? Planlarınız arasında yeni açılacak şubeleriniz var? 
Yurt içinde ve yurt dışında 7 adet işletmemiz bulunuyor. Yakın dönemde Arena Park AVM’de  yeni salonumuzu  hizmete açacağız. Salonumuzun hazırlıkları, ekip olarak bütün gücümüzü ve enerjimizi vererek devam ediyor. Ailelerin gelmek isteyeceği alanlar yaratmada uzmanlığımızı, deneyimlerimizi kullanıyoruz. Bu yılı büyüme planlamasında tedbiri elden bırakmadan iş geliştirmeye ayırdık.

Müşteri memnuniyetine yönelik neler yapıyorsunuz?
2018’ de misafirlerimizin salonlarımızdan memnun ayrılmalarını sağlamak adına yine çok çalıştık. Bizi çok heyecanlandıran bir ilke imza attık; mobil uygulama içinde yer almak için çalışmalarımızı tamamladık, App Store ve Play Store içinde yerimizi aldık. 21. yüzyıl çağında gençlere ya da pek çok kesimden müşterimize hitap etmenin en kolay yolunun cep telefonları üzerinden olduğu yadsınamaz gerçek… Çağın gerisinde kalmak yerine misafirimizi daha iyi tanımak bizlerden hizmet anlamında ne talepleri var, neden memnun, neden şikayetçi ya da hangi kampanya mutlu ediyor, hangi hizmetimiz kime hitap ediyor görmek adına, çok verimli sonuçları olan çalışmalara imza attık.
Bizlere kısa bir vakit ayıran misafirlerimize, tanışmamızın ardından sürpriz hediyeler sunuyoruz. Uzun aralıklarla kimseyi sıkmayacak, yormayacak rutinde tanıtım, açılış haberleri, sürpriz indirimler ve kampanya duyurularımızı yapacağız. Sadakat programları bizim en önemsediğimiz projemizdi, bunların tamamını hayata geçirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Açıkçası yorucu ve üzerine kafa yorduğumuz bu işleri layığı ile başardık ve şu anda hangi salonumuza hangi müşteri profili, ne sıklıkta geliyor, hangi kampanya ilgisini çekiyor çok iyi biliyoruz. Kişisel bilgilerine erişmemize müsaade eden misafirlerimiz ayrıcalıklarımızdan faydalanıyor.

Kişiye ya da kurumlara özel etkinlikleriniz olacak mı?
Şirketlere özel, salonlarımızda her yıl sayısız yaptığımız Kurumsal Şirket Bowling Turnuvaları devam edecek. Yine çocuklar ve yetişkinler için doğum günü partileri ile muhteşem anılar bırakan coşkulu kutlamalar yapmaya da devam edeceğiz.

Yeni yıldan beklentileriniz neler? Hedeflerinizde neler var?
Yeni yılda da büyüyen, gelişen, benzersiz, fark yaratan ne varsa planlama içindeyiz.
Ülkemizin kimi zaman ekonomik olarak yaşadığı birtakım olumsuzluklar elbette var. Biz yine geçmiş donanımlarımızla yatırımlarımıza, hamlelerimize daha önce bu dönemlerde yaptığımız kriz yönetimlerinde olduğu gibi yaklaştık ve yine elbette her sektörde olduğu gibi dalgalanmalara maruz kalsak da iş planlarımızda tedbiri elden bırakmadan büyümeye ve gelişmeye devam edeceğiz.

n

Yukarı