Ana içeriğe atla

nara

ATLANTİS FUN CITY’DE AİLE BOYU EĞLENCE

12.03.2020 - 15:06

Atlantis Fun City’nin pek çok istasyonu ile 7’den 70’e eğlence sunduğunu ifade eden Atlantis Fun City Genel Koordinatörü Sedat Dönmez, “Her türlü ünite ile hizmet vererek, ihtiyaca cevap verme noktasında mutlu müşteriler yaratmaya çalışıyoruz.” dedi.

Çocuk gelişiminde önemli roller üstlenen oyun alanlarının doğru planlanması ve tasarımı önem arz ediyor. Siz oyun alanlarınızın planlamasını yaparken tasarım konusunda nelere dikkat ediyorsunuz?

Biz Atlantis Fun City olarak misafirlerimizin eğlenerek öğrenecekleri, motor gelişimlerini destekleyecek, özgürce vakit geçirebilecekleri, bilişsel, duygusal gelişimlerine katkısı olan alanlar kurma konusunda hassasiyetle tasarım yapıyoruz. Hayal gücüne hitap edebilmek için bazı temalar belirliyoruz. Oyun salonlarımızda tüm bu çeşitli üniteler kendi gelişimleri için bazı bilgi ve becerileri edinmelerini de sağlamaktadır. Salonlarımızda karaokede arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirmek ya da masa tenisi rekabeti gibi hoş vakit geçirmenin yanı sıra sosyalleşme ve ev dışı aktivite için güvenli mekan kurgusu bizim için çok önemli. Aile eğlencesi başlığı bu noktada devreye giriyor, Atlantis Fun City pek çok istasyonu ile 7’den 70’e eğlence sunmaktadır.

  

TÜM AİLE EĞLENCEYE DOYUYOR

Ebeveynlerin ve çocukların bir oyun alanından beklentisi ne oluyor? Oyun alanlarınızı talebe göre şekillendiriyor musunuz?

Atlantis Fun City olarak tüm ailenin eğlenceli vakit geçirebileceği alanlar tasarlıyoruz.

Mutlaka geri bildirimleri dinliyoruz. Yeni açılan salonlarımızda da mevcut şubelerimizde de ortak amacımız tüm misafirlerimizin mutlu olarak, memnuniyetle salonlarımızdan ayrılmasıdır. Biz sadece bowling değil, bilardo, 7D, karaoke, masa tenisi, çarpışan arabalar oyun makinaları gibi zengin karma bir yapıya sahibiz. Her türlü ünite ile hizmet vererek, ihtiyaca cevap verme noktasında mutlu müşteriler yaratmaya çalışıyoruz.

 

KALİTE VE GÜVENLİK ÖN PLANDA

Oyuncakların kalitesi ve ergonomik olması tasarımda ne kadar önemli?

Biz standart kontroller, teknik ekip gibi konularda güçlü ve daha önemlisi özenli bir firmayız. Her parkur, her oyuncak konusunda güven, hijyen konuları en önemli başlığımız.

Günümüz şartlarında, işimizin standardı gereği mutlaka kaliteyi ön planda tutmak durumundayız. Atlantis Fun City olarak sektörde kalite ve güven anlamında bu işi en iyi yapan firmaların başlarındayız. Bunu size rahatlıkla ifade edebilirim.

 

 

 

Oyun alanlarında güvenlik ve hijyen bakımından nasıl önlemler alıyorsunuz?

Kendi içimizde hiç bitmeyen; sabah, gün içi ve akşam temizliğinin yanı sıra düzenli olarak profesyonel firmalar üzerinden standart temizlik çalışmalarımızı hiç aksatmadan yapıyoruz.

Gerekli tüm sertifikalara sahip, işinin uzmanı firmaların çalışmaları dışında da Atlantis Fun City bünyesinde çalışmakta olan denetleme ekibimiz rutin kontrollerle temizlik konusunda anında uyarı yapmaktadır. Bu kontroller birimlerce de takip edilmekte, raporlanmaktadır. Temizlik ve hijyen konusunu ciddiye almamız gerekliliğinin farkındayız.

 

SALONLARIN TASARIMI TÜM YAŞ GRUPLARINA HİTAP EDİYOR

Tasarım yönünden sizi diğer oyun alanlarından ayıran özellikler neler?

Salonların fiziki özellikleri ile ilgili, tüm yaş gruplarına hitap etme konusunda mevcut salonları geliştirme ya da yeni salon açılışlarında özenle mimari tasarım hazırlığı yapıyoruz. Değişiklikleri talebe göre şekillendiriyoruz. Rakamlar üzerinden hareketle ihtiyaçları belirliyoruz. Bu konuda uzmanlığımız ve donanımımıza güvenerek yol alıyoruz. Bunun dışında spesifik örnek vermek gerekirse; Mall Of istanbul salonumuzda Fun Cafe’yi hayata geçirdik. Her türlü lezzetli menü, pasta, kahve molası için tercih edilen bir nokta oldu. Yine salonlarımızda fark yaratan doğum günü partileri için müthiş hazırlıklar da yapabiliyoruz.

Çok bilinen bir Bowling Turnuvaları yetkinliğimiz var. Bu konuda ki uzmanlığımız yadsınamaz. Madalya, kupa, açılış konuşmaları gibi detaylarla zenginleştirilen muazzam, unutulmaz Motivasyon etkinliklerine ev sahipliği yapıyoruz. Salonlarımızda Bowling Turnuvaları’nın operasyonu uzman bir kadro tarafından gerçekleştirilmektedir. Her dönem teşekkür mesajları ile geri dönüşler alıyoruz.

Atlantis Fun City markası, marka değerini koruyarak, üzerine kattıkları ile büyüyerek, yoluna devam edecektir.

nara

Yukarı