Ana içeriğe atla

S

 

ANADOLU'NUN EN BÜYÜK TEMAPARKI: DAL TEMAPARK

13.06.2019 - 13:38

ANADOLU'NUN EN BÜYÜK TEMAPARKI OLAN DAL TEMAPARK ERZURUM MNG AVM’DE MİSAFİRLERİNE KEYİFLER ANLAR SUNUYOR. DAL TEMAPARK GENEL MÜDÜR MUSTAFA DAL, “SADECE ANADOLU DEĞİL ERZURUM’UN ÖNDE GELEN KIŞ TURİZM MERKEZİ OLMASINDAN DOLAYI İRAN, RUSYA, GÜRCİSTAN GİBİ ÜLKELERDEN GELEN TURİSTLERİMİZİ DE PARKIMIZDA AĞIRLIYORUZ.” DİYOR.

Dal Lunapark’ın Erzurum MNG AVM’de bulunan eğlence merkezi hakkında bilgi alabilir miyiz? Nasıl bir eğlence merkezi? 
MNG AVM Dal Temapark Eğlence Merkezimiz 5 bin 500 metrekare alan üzerine kurulu, Anadolu’nun en büyük kapalı alan temaparkı olma özelliğine sahiptir. Orman ve doğa ile temalandırılmış her yaştan misafirlerimize hitap eden temaparkımız içerisinde lunapark ekipmanları, bowlingi, soft play oyun alanı, kafeteryası ile değerli ziyaretçilerimize keyifli anlar sunuyoruz.

Eğlence alanında nasıl ürünler var? Hepsi kendi üretiminiz olan makineler mi? 
Eğlence merkezimizde her yaş grubuna hitap eden oyuncaklarımız bulunuyor. Minik ziyaretçilerimiz için softplay oyun alanları, küçük yaşta adrenalin tutkunu olan minimum 5 yaşında olan misafirlerimiz için; çarpışan arabalar, atlı karınca, kanguru, atlı tren, Jetgiller, adrenalini dorukta yaşamak isteyen gençlerimiz için ise Gondol, Crazy Dance, Uçan Halı, Taxi Coaster, Jurassic Park, Vr sinema ve Samba balonumuz bulunuyor
Bizler Dal Temapark olarak işletmelerimizde bulunan ünitelerimizi Gebze’de bulunan fabrikamızda üretiyoruz. Her biri yerli ve milli üretimimizdir. Fakat takdir edersiniz ki Air Hockey, Street Basketball, Atış Poligonu gibi atari gruplarımızı yurt dışından tedarik ediyoruz.

Anadolu'nun en büyük temaparkı olarak sadece çocuklara yönelik bir eğlence anlayışı mı mevcut yoksa ailelerde çocuklarıyla birlikte burada eğlenebilir mi?
MNG AVM Dal Temapark’ı tasarlarken önceliğimiz her parkımızda olduğu gibi her yaş grubu ziyaretçilerimize hitap edebilmesinin yanı sıra aileleriyle birlikte keyifli anlar yaşamasını hedef edindik. Mutlu çocuk, mutlu anne baba demektir ve birlikte geçirebilecek en güzel anlarda aileyle olandır bilinciyle bu konuda hassas davrandık Bu amaçla sadece çocuklarımıza yönelik oyuncaklarımız değil, minik misafirlerimizin aileleriyle de sürüş keyfi yaşayabileceği Family Coaster, Çarpışan Arabalar, Gondol, Uçan Halı, Crazy Dance ve Jurassic park gibi ünitelerimize de yer verdik. 

Müşteri çekiminiz ne durumda? Anadolu’daki insanların böyle büyük bir eğlence merkezine ilgisi nasıl? 
Anadolu’nun en büyük temaparkı özelliğine sahip olmamız misafirlerimizin çekim gücünü ciddi oranda artırıyor. Böyle büyük bir alanda her zevke ve isteğe göre takımları barındıran parkımızda misafirlerimizin isteklerini karşılayabilmek büyük mutluluk bizim için. Sadece Anadolu değil Erzurum’un önde gelen kış turizm merkezi olmasından dolayı İran, Rusya, Gürcistan gibi ülkelerden gelen turistlerimizi de parkımızda ağırlıyoruz. Dal Temapark olarak Dr. Aydoğan Süer’in girişimleriyle Doğu Anadolu Bölgesi’ni temapark olgusuyla tanıştırmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
 

GGG

Yukarı