Ana içeriğe atla

ops

Eğlence

AVM’ler için farklı, renkli ve eğlenceli etkinlik

02.08.2017 - 10:01

İstanbul Uçurtmacılar Derneği Başkanı ve İstanbul Uçurtma Müzesi kurucusu Mehmet Naci Aköz’e göre AVM’lere müşteri akışını sağlamanın olmazsa olmazlarından biri de AVM’lerdeki eğlence sektörünün hareketliliği… Bu hareketliliği sağlayacak etkinliklerden biri de AVM’lerde gerçekleştirilen uçurtma atölyeleri ve uçurtma müzesi sergisi… Kişilerin kendi uçurtmalarını yapabildiği etkinliğe dair tüm detayları haberimizden okuyabilirsiniz. 

“JoyPark’ta bitmeyen bir eğlence ve yatırım var”

02.08.2017 - 09:57

“Eğlence sektörüne yapılan yatırım ve metrekareler AVM’nin yapısına bağlı olarak artıyor. Hatta gerektiğinde ikinci bir şube açılıyor” diyen JoyPark Koordinatörü Tevfik Bıkmaz, “Biz de o bölgede bir potansiyel gördüğümüzde ve AVM ile uyumlu olduğumuzda yaptığımız yatırımı artırabiliyor, aynı AVM’de ikinci şubeyi açabiliyoruz” dedi. 

Bursapark yepyeni ürünüyle çok yakında eğlence merkezlerinde!

02.08.2017 - 09:56

Eğlence sektörünün yatırım profilini incelediğimiz bu sayımızda görüşlerini aldığımız Bursapark Firma Sahibi Fatih Belki, yatırım yapılmadan önce mutlaka analiz yapılması gerektiğinin altını çizerek, ayrıca yeni geliştirmiş oldukları Mini Survivor’ı çok yakında eğlence merkezlerinde göreceğimizi belirtti. 

Sıkıcı tek kişilik oyunlar yerini tüm aileyi içine alan oyunlara bırakıyor

02.08.2017 - 09:50

“Yeni yapılan eğlence merkezlerinde tercih edilen özelliklerden biri de ailenin çocukları ile beraber vakit geçirebileceği ürünlerdir” diyen Ozzyy Eğlence Dünyası Şirket Sahibi Oğuzhan Dal, “Bizim kiraya verdiğimiz ürünler grup eğlencelerine hitap ettiği için, bu oyun gruplarında eğlenen kişiler daha iyi vakit geçiriyor ve daha uzun zaman kalabiliyorlar” dedi. 

Makineleşmek kadar güler yüzlü hizmet de önemli!

02.08.2017 - 09:49

Kılınç Lunapark Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Kılınç, yeni yapılan eğlence merkezlerinde göze çarpan özellik olarak her ne kadar yeni makineleri gösterse de, gelen misafirlerin beklentisinin, güler yüzlü karşılamanın, ilgi ve alakalı yaklaşımların hizmet sektörü için oldukça önemli olduğunun da altını çizdi. 

Konseptlerin bir hikayesi olmalı…

15.06.2017 - 13:52

“Önemli olan fark yaratmak, bunu belki dekorasyon ile belki içeride tasarladığınız bir konsept ile gerçekleştirebilirsiniz” diyen Bowlingo Şirket Sahibi M. Fatih Keçebir, “Ama emin olun bunu yaparken gerek dekorunuzun gerekse duvar resimlerinizin bile bir hikayesi olmalı” dedi. 

Subscribe to Eğlence

ops

Yukarı