Ana içeriğe atla

OPSCO REKLAM

sistem9

Eğlence

Konseptlerin bir hikayesi olmalı…

15.06.2017 - 13:52

“Önemli olan fark yaratmak, bunu belki dekorasyon ile belki içeride tasarladığınız bir konsept ile gerçekleştirebilirsiniz” diyen Bowlingo Şirket Sahibi M. Fatih Keçebir, “Ama emin olun bunu yaparken gerek dekorunuzun gerekse duvar resimlerinizin bile bir hikayesi olmalı” dedi. 

“Tema parklar evrilmenin en güzel örnekleri”

15.06.2017 - 13:49

“Bugün artık, sanayi devriminin icadındaki buharlı basit makine düzeneklerinin çok daha ötesine geçmiş yeni jargonlarla anılan, tüm dünyada güçlü bir piyasa değeri olan tema parklardan söz etmekteyiz” diyen Dal Tema Lunapark Genel Müdürü Mustafa Dal, “Bu anlamda tema parklar evrilmenin en güzel örnekleri olarak karşımıza çıkıyor” dedi. 

Öne geçme yarışı farklılaşmayı şart koşuyor

15.06.2017 - 13:37

Firmaların öne geçme yarışında farklılaşmanın şart olduğunu belirten Bowling Adası Yönetim Kurulu Başkanı Halil Keçebir,   ayrıca ülkemizde yarışın zirvede olduğu eğlence sektöründe, markaların kitleleri kendilerine çekmek için uyguladıkları en önemli stratejinin konsept, iç mekan tasarımı ve eğlence teknolojisi olarak öne çıktığını dile getirdi. 

Artık çocuk oyun alanları yok, aile eğlence merkezleri var!

15.06.2017 - 13:35

Günümüzde çocuk oyun alanlarının aile eğlence merkezlerine dönüştüğünü belirten Trio Games Group CEO’su Murat Eyileblebici, şu anki mevcut projelerinde FEC mantığına uygun çalışmalar yürüttüklerini, bunu yaparken de Amerika’da çok iyi bilinen D&B markasını örnek aldıklarını dile getirdi. 

RFID teknolojisiyle çocuklar hem güvenli hem konforlu

13.06.2017 - 17:03

Bu ayki dosya konularımızdan biri de eğlence alanlarındaki modern tasarımlar… Bu anlamda modernliğe ve teknolojinin getirdiği her türlüğe yeniliğe açık olan KidZania’nında görüşlerine yer vermek istedik. KidZania Genel Müdürü Ebru Timur’da bizleri kırmayarak sorularımıza yanıt verdi.

Her yaşa özel eğlence konsepti şimdi Capitol’de!

13.06.2017 - 17:01

Bildiğiniz üzere Capitol geçtiğimiz aylarda büyük çaplı bir renovasyon süreci geçirdi. Baştan aşağı yenilenen Capitol’de eğlence mekanları da modernize edilerek, hizmete sunuldu. Biz de bu ayki dosya konumuza istinaden hem Captune World hem de Capitol Spectrum Cineplex hakkında detaylı bilgi almak adına Capitol İcra Kurulu Üyesi Selda Eremsoy ile görüştük. Eremsoy, eğlence alanlarındaki değişimin tüm detaylarını bizlerle paylaştı. 

Playpark 2017 müdürler toplantısı Kıbrıs’ta gerçekleşti

13.06.2017 - 16:56

Çeşitli deneyimlerin ve tecrübelerin paylaşıldığı Bowlingo&Playpark Geleneksel Müdürler Toplantısı geçtiğimiz günlerde Kıbrıs’ta gerçekleştirildi. Toplantı detaylarını aldığımız Bowlingo Şirket Sahibi M. Fatih Keçebir, “Bence sektörümüz, hizmet ve eğlence gibi unsurları bünyesinde barındırmasına bağlı olarak bu tarz toplantılara en fazla ihtiyacı olan bir sektör” dedi. 

Subscribe to Eğlence

OPSCO REKLAM

Yukarı