Ana içeriğe atla

S

 

Eğlence

TEMA PARK KÜLTÜRÜNÜ KAPALI ALANLARDA YAŞATMAK İSTİYORUZ

13.11.2019 - 16:42

Açık hava tema park kültürünü kapalı alanlarda yaşatmak istediklerini belirten Dal Temapark Genel Müdürü Mustafa Dal, “Kapalı alanlarda bulunan eğlence merkezleri artık misafirlerin isteklerini tam olarak karşılayamıyor. Bizler klasik lunapark algısını yıkıp orman temalı eğlence merkezlerine yöneliyoruz.” dedi.

JOYPARK’TA HER YAŞ İÇİN EĞLENCE

13.11.2019 - 16:34

Şubelerinin konseptini belirlerken amaçlarının, büyük küçük demeden aile üyelerinin hepsinin eğlendikleri ve tekrar gelmek isteyecekleri bir alan yaratmak olduğunu söyleyen JoyPark Genel Koordinatörü Tevfik Bıkmaz, “Her yaş için eğlence sloganımızı konseptimizle ve eğlence ünitelerimizle yaşattığımızı düşünüyoruz.” dedi.

AMEGA VR RACING SIMULATORS RESHAPING INDOOR ENTERTAINMENT

13.11.2019 - 16:28

Our “F1 Series brings the excitement of Formula 1 to the entertainment centers with a variety of stunning racing simulators with high motion technology. In the “F1 Series F1, the F1 Halfbody VR draws attention with its light and low-compact body and colorful design.

ÖNEMLİ OLAN KALICI ETKİLER BIRAKMAK

10.10.2019 - 11:02

Marketing Toys Genel Müdürü Dilay Özdemir, “Organizasyonlar, katılımcıların hayatının her anında hatırlayacağı bir etki bırakmalı.” ifadesinde bulundu.

Geleneksele bağlı kalan yenilikçi oyun salonları

10.10.2019 - 11:00

Salonlarının her jenerasyona hitap ettiğini vurgulayan Atlantis Fun Cıty Genel Müdürü Sedat Dönmez, “Geleneksele de bağlı kalarak yeniliğin sıkı takipçisi olma yönünde salon kurgusu yapıyoruz.” dedi.
 

Subscribe to Eğlence

GGG

Yukarı