Ana içeriğe atla

playpark

 

Eğlence

Softplay alanlar nanoteknoloji sistemiyle temizleniyor

10.04.2018 - 16:19

Softplay alanların, yoğun kullanıma maruz kaldıkları için farklı bir sistem olan Antimic nano hijyen sisleme uygulaması ile nanoteknoloji destekli olarak temizlenerek belli bir periyotta temiz kalmasını sağladıklarını belirten Bowlingo&Playpark Şirket Sahibi Fatih Keçebir, “Kullandığımız tüm ürünlerde mutlaka insan sağlığına zararlı olmayacağına dair sertifika ve kullanım koşullarını şart koşuyoruz” ifadelerinde bulundu.

ANTİMİKROBİYEL ÜRÜNLER İLE HİJYEN SAĞLANIYOR

10.04.2018 - 15:02

OYUN ALANLARININ KISA PERİYOTLARLA KONTROLLERİNİN YAPILDIĞINI SÖYLEYEN OPEN PLAY ŞİRKET YÖNETİCİSİ OSMAN ÖZEROĞLU, “KULLANDIĞIMIZ ANTİMİKROBİYEL TEKNOLOJİK ÜRÜNLER 90 GÜNE VARAN KORUMA SAĞLIYOR” DEDİ.

Oyun alanlarında son teknoloji hijyen sistemi uygulanıyor

10.04.2018 - 15:01

Önceliklerinin, çocukların hijyenik ve modern şartlarda güvenle eğlenmesi olduğunu söyleyen JoyPark Genel Koordinatörü Tevfik Bıkmaz, “Onların hijyenik ve her açından güvenli ortamlarda eğlenmeleri için maksimum hassasiyet gösteriyoruz. Bu anlayışla, işinin uzmanı profesyonellerden hizmet alıyor; çocuk oyun alanlarımızın periyodik ve detaylı hijyenik temizliği için son teknolojiden yararlanıyoruz” dedi.

Sinemia Avustralya ve Kanada’ya da açıldı

05.04.2018 - 14:18

Özel Sinema Kulübü Sinemia, Slack, Box ve Intercom gibi dünyaca ünlü girişimlerin yatırımcısı olan, Silikon Vadisi, Palo Alto merkezli risk sermayesi Social Capital’den yatırım aldı. Yatırımla birlikte Avustralya ve Kanada’ya da açılan Sinemia, böylece ABD, İngiltere ve Türkiye ile birlikte toplam 16 milyar dolar pazar büyüklüğü olan 5 ülkede hizmet vermeye başladı. 

Türkiye’nin ilk Lego Store’u açıldı!

03.04.2018 - 14:17

Türkiye’nin ilk Lego Store’unda eğlence başladı. Hayal gücü, yaratıcılık, eğlence, öğrenme ve paylaşma denildiğinde akla gelen Lego, Kanyon’da açılan ilk Lego Store için geniş çaplı bir etkinlik düzenledi. Türkiye’deki en geniş ürün yelpazesinin bulunduğu mağaza, tüm Lego fanlarının ilgi odağı oldu.

Son kullanıcı memnunsa müşteride memnun…

07.03.2018 - 10:45

Kalitesi kanıtlanmış ürünler sattıklarına değinen MERİDYEN Spor firma sahibi Hüseyin Özalp, kaliteli ürünler ile insanların tekrar tekrar salona gelmelerini ve mutlu olmalarını sağladıklarını söyledi.

Hayatın Eğlenceli Yanı Atlantis Funny City’de

07.03.2018 - 10:34

Atlantis Funny City 20 yıldır eğlence sektörüne hizmet veren bir kuruluş...  Her şikayeti, öneriyi can kulağı ile dinleyip saatlerce değerlendirmelerini yaptıklarını belirten Atlantis Funny City Genel Müdürü Sedat Dönmez, “Sadakat sahibi müşteri portföyü oluşturmanın, güven yaratmanın bizi ne kadar öne taşıyacağını bilen, vizyon sahibi bir firmayız. Tüm revizelerimizi müşterimizi daha çok dinlemek, anlamak üzerine yapıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Sinema en önemli sosyal aktivitelerden biri…

07.03.2018 - 10:29

Sinemia, sinema deneyimini iyileştirmek üzere kurulmuş bir teknoloji şirketi... Sinemia Kurucusu Rıfat Oğuz, sinema deneyimini daha kolay, daha uygun fiyatlı ve daha keyifli hale getirmek için sundukları hizmetlerden bahsetti.

Subscribe to Eğlence

playpark

Yukarı