Ana içeriğe atla

S

 

DENİZALTI TEMASINDA BİR EĞLENCE DÜNYASI

12.03.2020 - 15:31

Denizaltı temalarıyla minik misafirlerine daha fazla noktada eğlenme fırsatı sunacaklarını açıklayan Ahtapot Eğlence Merkezi Kurucusu Sonel Taşan, eğlence merkezlerinin konseptleri hakkında detaylı bilgiler verdi.
 

OYUN ALANLARI “AİLE EĞLENCE MERKEZİ” HALİNE GELİYOR

12.03.2020 - 15:21

Türkiye’nin en iddialı tasarım ve konsept firması olduklarını ifade eden Trio Games Şirket Ortağı ve CEO’su Murat Eyileblebici, “Aile eğlence merkezi konseptlerini gün geçtikçe geliştiriyoruz. Amaç, çocukların oynayarak ebeveynlerin onların başında durması değil, bütün aileyi hep beraber oynatabilmek.” diyor.

FUNEXAGON İLE BAMBAŞKA BİR OYUN DENEYİMİ

12.03.2020 - 15:15

Hem yatırımcıya hem de çocuklara bambaşka bir oyun alanı ve deneyimi sunduklarını ifade eden Funexagon Oyun Teknolojileri Satış Müdürü Samet Pak, oyun alanlarının tematik ve modüller yapıya sahip olduğundan bahsetti.Hem yatırımcıya hem de çocuklara bambaşka bir oyun alanı ve deneyimi sunduklarını ifade eden Funexagon Oyun Teknolojileri Satış Müdürü Samet Pak, oyun alanlarının tematik ve modüller yapıya sahip olduğundan bahsetti.

ATLANTİS FUN CITY’DE AİLE BOYU EĞLENCE

12.03.2020 - 15:06

Atlantis Fun City’nin pek çok istasyonu ile 7’den 70’e eğlence sunduğunu ifade eden Atlantis Fun City Genel Koordinatörü Sedat Dönmez, “Her türlü ünite ile hizmet vererek, ihtiyaca cevap verme noktasında mutlu müşteriler yaratmaya çalışıyoruz.” dedi.

BELİRLE TEMANI, ÇEK FOTOĞRAFINI, PAYLAŞ ANINI

09.03.2020 - 10:45

Fotoğraf kabinleri aracılığıyla öncelikli hedeflerinin, fotoğrafın eğlenceli dünyası ile keyifli bir etkileşim yaşatmak olduğunu belirten Social Booth Turkey Kurucusu Yavuz Güven, eğlenceli kabinlerini daha fazla ziyaretçi ile buluşturacaklarını söyledi.

MARKAYA ÖZEL PROJE VE TEMA KONSEPTİ TASARIMI

14.02.2020 - 10:21

Müşterilerin talep ettiği projelere özel tasarım ve tematik projeler oluşturduklarını belirten Funexagon Oyun Teknolojileri Satış Müdürü Samet Pak, Markaya özel tasarladıkları proje ve tema konseptleriyle müşterilerin rakiplerinden ayrılmasını sağlarken çocuklara farklı deneyim ve mutlu anlar yaşattıklarını söylüyor.

OYUN ALANLARI HER GÜN 45 DAKİKA TEMİZLENİYOR

14.02.2020 - 10:13

MAGICPLAY OLARAK ANNE VE BABALAR AVM’DE VAKİT GEÇİRİRKEN ÇOCUKLARIN GÜVENLİ OLARAK EĞLENMESİNİ SAĞLADIKLARINI SÖYLEYEN ŞİRKET SAHİBİ OKAN UZUN, ÇOCUKLARIN HİJYENİK VE GÜVENİLİR ALANLARDA OYNAMALARI İÇİN OYUN ALANLARINDA YAPMIŞ OLDUKLARI HİJYEN UYGULAMALARINI ANLATTI.
 

EN ÜSTÜN HİJYEN KAPLAMA ÜRÜNÜ “ANTIMIC®”

14.02.2020 - 09:46

Safemıc Genel Müdürü İmat Emili: “Bugüne kadar geliştirilmiş en üstün hijyen kaplama ürünü olan, ayrıca insan ve çevre sağlığına hiçbir zararı olmayan “AntImIc®” zararlı mikroorganizmaların üremesini ve çapraz bulaşmayı 90 gün boyunca engellediğinden hastalık riskini yüzde 99,9 engelliyor."
 

Subscribe to Eğlence

GGG

Yukarı