Ana içeriğe atla

https://atalian.com.tr/

Eğlence

FEC Kültürü konsept planlamalarını doğrudan etkiliyor

15.02.2018 - 11:49

FEC KÜLTÜRÜ’NÜN HER YAŞ GRUBU İÇİN FARKLI AKTİVİTELER SUNDUĞUNU BELİRTEN İBRAHİM KİRAZOĞLU İTHALAT-İHRACAT MÜDÜRÜ VE PROJE GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ HALİL ULUĞNUYAN, FEC KÜLTÜRÜ’NDE HAYAL ETMENİN SINIRI OLMADIĞINI DİLE GETİREREK, GELECEK DÖNEMLERDE FEC ALANLARINA İLGİNİN ARTARAK DEVAM EDECEĞİNİ SÖYLEDİ.

Aileler ve çocuklar birlikte eğlenebiliyor

15.02.2018 - 11:45

Fec Kültürü’nün aileler ve çocukların birlikte eğlenerek kaliteli anlar yaşamasına olanak sağladığını vurgulayan Tırtılsan Şirket Sahibi Vedat Yılmaz, “Bizim kültürümüzde  önemli olan ancak yavaş yavaş yozlaşmaya yüz tutmuş aile vurgusunun FEC Kültürü sayesinde tazelendiğini düşünüyorum” diye konuştu.                                          

FEC Kültürü gelişiyor, metrekareler büyüyor

15.02.2018 - 11:44

AVM’LERDEKİ ÇOCUK EĞLENCE ALANLARININ YERİNİ AİLE EĞLENCE ALANLARININ ALDIĞINI BELİRTEN BURSA PARK FİRMA SAHİBİ FATİH BELKİ, BUNUNLA BİRLİKTE METREKARELERİNDE BÜYÜDÜĞÜNDEN BAHSETTİ. BELKİ, AYRICA FEC KÜLTÜRÜ’NE BAĞLI OLARAK GELİŞEN BU ALANLARIN ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇTE HIZLA ARTACAĞINDAN DA SÖZ ETTİ. 

Başarının ölçüsünü müşterilerin memnuniyeti belirliyor

15.02.2018 - 11:43

Çocukların mutluluğunu önemsedikleri kadar onların ruhsal ve fiziki gelişimlerini de önemsediklerini söyleyen Ergin Çocuk Oyun Yönetim Kurulu Başkanı Abdulhamit Ergin, birebir uygulamalı oyun araç ve gereçleri ile eğlendirirken aynı zamanda öğrettiklerini de belirtti.

Polin’e Amerika’dan dört büyük ödül!

15.02.2018 - 11:42

Polin Waterparks dünyanın en büyük sektörel organizasyonu, Uluslararası Eğlence Parkları ve Atraksiyonları Birliği’nce ABD’de  düzenlenen fuarda dört ödüle layık görüldü.

AMEGA ABD’DEN ÖDÜLLE DÖNDÜ!

18.01.2018 - 11:10

Oyun ve eğlence sektörünün lider şirketlerinden AMEGA, ABD’nin Orlando şehrinde sektörün en iyilerinin değerlendirildiği IAAPA Brass Ring Award’da Cinecoaster 360 VR ürünüyle Teknolojinin Eğlenceye Uygulanması Kategorisinde “En İyi Yeni Ürün” -“Best New Product - Technology Applied to Amusements” ödülünü kazandı.

Atlantis Funny Cıty’nin yeni şubesi Ocak ayında hizmete açılıyor

18.01.2018 - 11:10

Yenilikçi, vizyoner yaklaşımıyla Atlantıs Funny City büyümeye devam ediyor… Özenle, aylarca süren, titiz hazırlık aşamasından sonra Atlantıs Funny City Torium AVM’de faaliyete geçiyor. Atlantıs Funny City Torium AVM şubesinde; sınırsız eğlence eşliğinde, çok eğlenceli bowling turnuvaları ve müthiş doğum günü kutlamalarına ev sahipliği yapmak üzere kapılarını açıyor. 

“Herkes için eğlence demeye devam ediyoruz”

18.01.2018 - 11:09

Projelerindeki amacın; ebeveyn ile çocukları birlikte eğlendirmek, eğlendirirken keyifli vakit geçirmelerini ve tüm yeme-içme ihtiyaçlarını da bu alanlarda karşılamalarını sağlamak olduğunu söyleyen Trio Games CEO’su Murat Eyileblebici, doğru yatırım, doğru proje ve doğru fizibilite tecrübeleri ile yatırımcıların kazanmasını sağlamaya devam edeceklerini söyledi.

Subscribe to Eğlence

https://atalian.com.tr/

Yukarı