Ana içeriğe atla

S

 

Eğlence

ATRAX’TA EĞLENCE KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEK

18.09.2019 - 09:47

13- 15 ŞUBAT 2020 TARİHLERİNDE İSTANBUL FUAR MERKEZİ'NDE GERÇEKLEŞECEK ATRAX 2020 – 8. ULUSLARARASI EĞLENCE-ETKİNLİK, PARK-REKREASYON FUARI BU YIL DA DÜNYANIN BİRÇOK ÜLKESİNDEN ÇOK SAYIDA KATILIMCI VE ZİYARETÇİYİ İSTANBUL’DA AĞIRLAMAYA HAZIRLANIRKEN ZİYARETÇİLERİNİ DE HER YIL OLDUĞU GİBİ DOYASIYA BİR EĞLENCEYE DAVET EDİYOR.

EĞLENCE SEKTÖRÜ TÜRKİYE’DE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

17.09.2019 - 18:17

DÜNYADA OLDUĞU GİBİ TÜRKİYE’DE DE EĞLENCE SEKTÖRÜNÜN BÜYÜMEYE DEVAM ETTİĞİNİ BELİRTEN OZZYY EĞLENCE DÜNYASI GENEL KOORDİNATÖRÜ OĞUZHAN DAL, “TÜRKİYE PAZARI EĞLENCE SEKTÖRÜNDE GENİŞ BİR PAYA SAHİP VE BU YÖNÜYLE YATIRIMA ÇOK MÜSAİT.” DİYOR.

SEKTÖRÜ DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ

17.09.2019 - 18:16

TIRTILSAN FİRMA SAHİBİ VEDAT YILMAZ: “ESASINDA EĞLENCE SEKTÖRÜNDE YAPILAN YATIRIMLAR GERÇEK KARŞILIĞINI GÖREMEMEKTE. BUNUN SEBEBİ, GÜN GEÇTİKÇE DARALAN EKONOMİ VE KUR DALGALANMALARI ÜRÜN GAMINI İTHAL EDEN İŞLETMELERDE İSTER İSTEMEZ TEDİRGİNLİK YARATMIŞ, DOLAYISI İLE KÜÇÜLMEYE YÖNLENDİRMİŞTİR.”

AVM’LER EĞLENCE SEKTÖRÜNÜ RAYINA OTURTAN BÜYÜK BİR ETKEN

17.09.2019 - 18:12

Sektörün belirli bir raya oturmasındaki en büyük etkenin AVM’lerin varlığı olduğunu belirten Ops!Co Group Yönetim Kurulu Başkanı Koray Dilmaç, son beş yılda büyüme yönünde hızlı bir ivme yakaladıklarını ancak global ölçekteki piyasa daralmalarından dolayı yatırım anlamında ciddi düşüşler olduğunu söyledi.

YATIRIM YAPARKEN STRATEJİK BÜYÜME HEDEFLİYORUZ

17.09.2019 - 18:11

Nerede, hangi ünitelerle bulunmaları gerektiğini, iş ortağı olarak seçtikleri AVM’yi ve salonlarının fiziksel yapılanması gibi detayları önemsediklerini ifade eden Atlantis Funny City Genel Müdürü Sedat Dönmez, yatırım yaparken stratejik büyüme hedeflediklerini söyledi.

İstanbul’da eğlence anlayışı Hupalupa ile değişecek

21.08.2019 - 11:09

İstanbul, eşi benzeri olmayan yepyeni bir eğlence anlayışıyla buluşuyor. Türkiye’nin kapalı alandaki en kapsamlı aile eğlence merkezi Hupalupa, 30 Ağustos’ta eğlenmek, yer çekimine ve teknolojiye meydan okumak, farklı deneyimler yaşamak isteyenler için Metropol İstanbul içinde kapılarını açıyor.

HİJYEN VE GÜVENLİK KONUSUNDA OLDUKÇA HASSASIZ

19.08.2019 - 18:16

SALONLARININ ‘RİSKLİ ALANI YOK’ SINIFINDA OLMASINA RAĞMEN HİJYEN VE GÜVENLİK KONUSUNDA HASSAS DAVRANDIKLARINI BELİRTEN ATLANTİS FUNNY CITY GENEL MÜDÜRÜ SEDAT DÖNMEZ, TEMİZLİK ALANINDA ASLA ÖDÜN VERMEDİKLERİNİ AÇIKLADI. DÖNMEZ, ‘‘HER ALANDA EKSTRA EMNİYET ÖZENİNE İHTİYAÇ OLDUĞUNUN FARKINDAYIZ  VE SALONLARIN GENELİNDE CAN GÜVENLİĞİ AÇISINDAN MUTLAK ÖNLEMLER ALIYORUZ.’’ SÖZLERİNİ EKLEDİ.

Subscribe to Eğlence

GGG

Yukarı