Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

Katar ve Dubai’de bayilik yatırımlarına hız verilecek

06.10.2017 - 14:59

Müşteriyi merkeze alan hizmet anlayışına öncelik verdiklerini söyleyen Carvinmax Genel Müdürü Halit Karakaş, “Gerek dönemsel kampanyalar gerekse memnuniyet anketleri ile müşteri sadakatini artırıcı çalışmalara merkezden destek oluyoruz” dedi. 

Firmanızın büyüme ve sürdürülebilirlik stratejilerinden kısaca bahseder misiniz? 
Car Care sektörü; her zamankinden daha fazla teknoloji ve müşteri odaklı hale gelmekte. Artan rekabet ile bu sektörde nihai kullanıcının eğitimi başta olmak üzere, tüm ihtiyaçlarını belirleyen ve tedarik sürecini sistematik hale getiren firmalar sürdürülebilir bir başarı hikayesi yazacaktır. 
Carwinmax olarak makine parkımızı ve  car care ürünlerimizi teknolojik olarak sürekli güncelliyor, etkin tedarik sürecimiz sayesinde bayilerimize maksimum fayda ile hizmet vererek, verimli bir büyüme stratejisi izliyoruz. 

Franchise sistemiyle büyüme yöntemini tercih etme nedeniniz nedir? Sistemin franchise veren firmaya sağladığı katkılar neler?
Öncelikle  franchise iş ortaklarımız konusunda oldukça seçici davranmaya çalışıyoruz. Şirket vizyonumuz ile beraber butik hizmet vermek önceliklerimiz arasında. Carwinmax iş yapış süreçlerini ve müşteriyi merkeze alan hizmet anlayışını sağlayabilecek bayilerimiz ile çalışıyoruz.
İçinde bulunduğumuz dönemde müşterilerimiz kendilerini ve araçlarını özel hissettirecek butik organizasyonlara daha fazla eğilim göstermekte. Carwinmax bayileri gerek müşteri memnuniyet anketleri gerekse sürdürülebilir hizmet anlayışı ile sürekli iş motivasyonları ve disiplinini sağlayan bir hizmet modeli ile bayilik hizmetlerini vermektedir.

Yurt içi ve yurt dışı şube yatırımlarınız hakkında bilgi verir misiniz? Neler planlanıyor?    
2018 yılında, yurt içinde üst segment araç kullanımının yoğun olduğu lokasyonlarda bayilik süreçlerimize öncelik vereceğiz.  Son çeyrek ile beraber Katar ve Dubai’de bayilik yatırımlarımıza hız vermeye yönetim kurulu kararı neticesinde karar verdik. Bu niş alanlarda özellikle profesyonel eğitim almış yatırımcılarla hizmet vereceğiz.

Girişimcilerin sizi tercih etme sebepleri neler? Girişimcilere sunmuş olduğunuz olanaklardan bahseder misiniz?
Öncelikle makine parkı ve car care ürünlerimiz; dünyanın en değerli ve son teknoloji ürünlerinden oluşmakta. Sürekli güncellenen eğitimler ile beraber satış eğitimini de bayilerimize vermekteyiz. Bunun yanında ürün tedarik süreçlerimizi en verimli ve en hızlı şekilde yeniden gözden geçirdik. Müşterilerimiz tarafından tercih edilebilir olmak adına sürdürülebilir hizmet anlayışını benimsiyor, müşterilerimizin güvenini kazanmak içinse Carwinmax bayilerinde aynı standart ve hizmet anlayışını sunuyoruz. Ayrıca gerek dönemsel kampanyalar gerekse memnuniyet anketleri ile müşteri sadakatini artırıcı çalışmalara merkezden destek oluyoruz.

Son olarak firmanızın franchise koşullarından bahseder misiniz? Girişimcilerden beklentileriniz neler?
Bayi adaylarımız ile hizmet vermek istedikleri lokasyon, metrekare… gibi kriterlerin kararını verdikten sonra bayilik sürecimizi başlatıyoruz.  Artan döviz kurunu maliyetlerimize minimum oranda yansıttık. Ayrıca kişiye özel esnek ödeme planlarımız ile girişimcilerimizin yatırımlarını devam ettirmesine destek oluyoruz. Girişimcilerimizden en büyük beklentimiz, eğitimlerimiz sonucunda maksimum fayda ile müşterilerine hizmet verme motivasyonlarını sağlamaları…

ds

Yukarı