Ana içeriğe atla

ops

Dosya

Genç girişimcilere yeni fırsatlar franchise sisteminde!

06.10.2017 - 15:23

İş kurmak denildiğinde birçok insanın aklına ilk etapta franchise almak gerekir.  Çünkü bağımsız bir işletme kurmaktansa, başarılı bir markanın yerleşmiş konseptini almak kişileri daha avantajlı ve başarılı kılar. Franchise almak, o markanın satın alma gücünden ve marka bilinirliğinden faydalanmak anlamına gelir.  Bu açıdan aslında işe bir adım önde de başlarsınız… Belirli bir sermayeye sahip olan fakat hangi alana yatırım yapacağına karar veremeyen girişimci adayları için franchise almak, iş dünyasına atılabilmenin en hızlı ve etkili yolu olacaktır.

“Franchise sisteminde seçilen değil seçen durumundayız”

06.10.2017 - 15:20

Müşteriyle kurulan ilişki ve müşteri memnuniyetinin önemine değinen Yataş Grup Genel Müdürü Nevzat Yıldız, “Yataş Grup her zaman tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veren, müşteri memnuniyetini tüm işlerinin odağına koyan bir şirket olarak, ilk günden beri inovatif ürünleri, yüksek kalitede ve makul fiyatlara tüketicilerine sunuyor” dedi. 

Çeyrek asırlık marka büyümeye devam ediyor

06.10.2017 - 15:16

Yüksek kaliteli saf kaşmir ve ipekten hazırlanan evrensel koleksiyonları olduğuna değinen Silk and Cashmere CEO’su Ayşen Zamanpur, koleksiyonlarını dünyanın seçkin noktalarındaki müşterilerle buluşturarak büyüme stratejisi izlediklerini ifade etti.

“Pideor her bölgede aynı kalite ve standart ile hizmet verecek”

06.10.2017 - 15:13

Geçmişi 35 yılık bir aile şirketi olan Aktaşlar Pide, Ordu merkezde 8 masalı bir pide salonu olarak faaliyetine başladı. Marka, 2001 yılından sonra bir olan şube sayısını bulunduğu ilde ve bölgede üçe çıkarmayı başardı. Günümüze geldiğimizde ailenin ikinci kuşakları olan Aktaşlar Lezzet Grubuna bağlı Pideor Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Aktaş ve kardeşi, büyüklerinden kalan bu işi devam ettirmek için yola çıktı ve 2013 yılında Türkiye genelinde şubeleşmek için Nelipide Gurme markasını kurdu. 

“Anadolu’da büyümek her zaman önceliğimiz olacak”

06.10.2017 - 15:12

Franchise ile büyüme yöntemini Türkiye’de en iyi uygulayan markalardan biri olarak yatırımlarına devam ettiklerini söyleyen Özsüt Genel Müdürü Güçlü Şeneler, sağladıkları desteklerle girişimcileri köklü bir hikayenin parçası haline getirdiklerini dile getirdi.

Akıllara gelmeyen bir sektörde kazançlı yatırım fırsatı

06.10.2017 - 15:10

Ops!Co Group Yönetim Kurulu Başkanı Koray Dilmaç: “Sosyal hayatın ve alışverişin merkezi olan AVM’lerde tıpkı sinema, teknomarket vs. gibi rakibi olmayan bir mağaza konsepti ile hizmet vermek, yatırımcılara sunabileceğimiz en önemli olanaklardan sadece bir tanesi.”

Hayaller ve anılar dakikalar içinde üçüncü boyutta…

06.10.2017 - 15:06

Kişiye özel baskı teknolojisi ile figürler ürettiklerini belirten 3D Mini Selfie Şirket Sahibi Yiğit Yüceer,  “Kişiye özel ürün yapmanın getirdiği zorlukları biliyoruz ve franchise’larımız ile sürekli dirsek teması halindeyiz” açıklamasını yaptı.

Subscribe to Dosya

ops

Yukarı