Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

“ZİYARETÇİLERİN TALEPLERİNE ÖNCELİK VERİYORUZ”

12.10.2018 - 17:04

Ziyaretçilerin isteklerine öncelik vererek ilerlediklerini söyleyen Novada Menemen AVM Pazarlama Müdürü Özge Arısoy, sonbahar döneminde de ziyaretçi taleplerini karşılayacak etkinlik ve kampanyalara devam edeceklerini ifade etti.

TİCARİ KAMPANYALAR ZİYARETÇİ TALEPLERİNİ KARŞILIYOR 

Sonbahar döneminde planlanan etkinlik ve kampanyalarınız var mı? Müşterilerinizin bu konuda talepleri nasıl?


Sonbahar dönemi için planlamakta olduğumuz etkinlik ve kampanyalarımız elbette var. Yaz ayları boyunca rutin yapmış olduğumuz çocuk etkinliklerimize bu yıl sonuna kadar devam edeceğiz. Ayrı olarak kasım ayı içinde planlayacağımız “Anında Kazan” kampanyası ile gelen ziyaretçilerimizi renkli oyunlar ile eğlendirerek hediyeler dağıtacağız. Yapmış olduğumuz kampanyalarda aldığımız tepkiler sonucunda, ticari kampanyaları daha fazla gerçekleştiriyor olmamız ziyaretçilerin taleplerini karşılayacaktır.  
Etkinlikler; çocukların fiziksel, zihinsel, duygusal ve sosyal becerilerinin gelişimini doğrudan desteklemektedir.

Novada Menemen olarak çocuklar için ne tür etkinlikler düzenliyorsunuz? 
Novada Menemen AVM olarak, söz konusu çocuklar olduğu zaman etkinlikleri hem eğlenmeleri, eğlenirken de öğrenmeleri, sosyalleşmeleri ve kendini ifade etme yeteneklerini ortaya çıkarmaları amacı ile planlıyoruz. Yaz boyunca el becerilerini geliştirdikleri birçok etkinlik yaptık. Önümüzdeki süreç içinde bu tarz etkinlikleri devam ettiriyor olacağız. Tabi bu etkinliklerin dışında yakın zaman da yapmış olduğumuz okula dönüş kampanyasında olduğu gibi hiçbir talep de bulunmadan alışveriş merkezimize gelen yüzlerce çocuğa kırtasiye seti hediye ettik. Etkinliklerimize çocuklarımızın yüzünü güldürecek şekilde devam ediyor olacağız. 

TÜKETİCİ İHTİYACINI KARŞILAMAK GİRİŞ SAYISINI ARTIRIYOR
Sektörde sınıfta kalmak istemeyen AVM’ler bu ihtiyaçları ve beklentileri karşılamak adına ne gibi çalışmalar yapmalı, tüketiciye nasıl ayak uydurmalılar? 
Tüketicinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak için öncelikle swot analizi çıkartarak eksikleri ve ihtiyaçları belirlemek, yapılacak olan planlamaları bu yol üzerinden yapmak doğru yola götürecektir. Tüketicinin süre gelen zaman diliminde ihtiyaçlarına göre yapılacak olan kampanya vs. için öngörülen zamanda planlamalar ile ihtiyaçlar karşılanabilir. Bu sayede giriş sayılarını daha fazla sayıya çıkarabiliriz.

Eklemek istedikleriniz… 
Novada Menemen Alışveriş ve Yaşam Merkezi olarak, ziyaretçilerimizin istek ve taleplerine öncelik vererek, bu doğrultu da ilerlemekteyiz. Sosyal medyanın da desteği ile kişiler ile birebir iletişim halinde olmak, sorunları hızlı şekilde çözmek ve talepleri birebir almak hem tüketiciyi hem de bizleri mutlu etmektedir. 

SWRG

n

Yukarı