Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

MALLREPORT

Vıaland’in Mini’leri sahiplerini buldu

17.11.2017 - 11:32

Türkiye’nin ve Avrupa’nın gözde eğlence ve alışveriş merkezi Vialand’in, 19 Haziran-17 Eylül tarihleri arasında düzenlediği kampanyanın sonucunda 3 adet Mini Cooper hediyesinin sahipleri belli oldu. Kampanyaya katılmaya hak kazanan 175 bin 505 kişi arasından Esin Kaya, Murat Kalay ve  Emre Yılmaz otomobil hayallerini gerçeğe dönüştürdü.  

Sıra dışı eğlence ve alışverişi aynı çatı altında buluşturan Vialand, ziyaretçilerinin hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor. 19 Haziran-17 Eylül tarihleri arasında Vialand ve Vialand Tema Park’ta tek seferde yaptıkları 100 TL’lik alışveriş karşılığında kampanyaya katılmaya hak kazanan 3 talihli Mini Cooper’larına kavuştu. Araçlarını teslim alırken oldukça keyifli oldukları gözlemlenen talihliler, bu büyük heyecanı aileleri ve sevdikleri ile paylaştı.
Araçların anahtar teslimleri Vialand ve Venezia Projeleri Genel Müdürü Cenk Hayırlıoğlu ve Vialand Operasyon Direktörü Kemal Baştürk tarafından yapıldı. Vialand ve Venezia Projeleri Genel Müdürü Cenk Hayırlıoğlu kampanya ile ilgili şunları dile getirdi: “Türkiye’nin en eğlenceli ve keyifli yaşam merkezi Vialand olarak, kampanyamızı yoğun katılımla gerçekleştirdik ve tam 3 adet Mini Cooper’ı talihlileri ile buluşturduk. Vialand sezon boyunca hem kampanyaları hem de etkinlikleri ile misafirlerine, buraya adım attıkları andan itibaren eğlenceli ve büyülü bir dünya sundu. O nedenle Vialand’de sürprizler hiç bitmez diyoruz. Vialand önümüzdeki sezona da çok büyük yeniliklerle merhaba diyecek” dedi.

ds

Yukarı