Ana içeriğe atla

d's

 

MALLREPORT

VIaland EMITT 2018’de yerini aldı

15.02.2018 - 14:43

Turizm, perakende ve eğlence sektörünün önemli temsilcilerinden Gürsoy Grup, EMITT kapsamında Vialand projesini ziyaretçilerle buluşturdu. AVM sektöründe ilklerin temsilcisi olan Gürsoy Grup, tema park, AVM ve gösteri merkezini bir araya getiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan Vialand’in standında EMITT 2018’in ziyaretçilerini ağırladı.
Türk turizmine çok ciddi katma değer sağladıklarını belirten Vialand ve Venezia Mega Outlet Genel Müdürü Cenk Hayırlıoğlu, “EMITT, her geçen yıl artan katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla turizm sektörünün büyümesine doğrudan katkı sağlıyor. Bu anlamda EMITT ile örtüşen bir misyonumuz var. Çünkü biz de Gürsoy Grup çatısı altında faaliyet gösteren, kendi alanında ilk olan ve turizm sektöründe katma değer yaratan Vialand ve Venezia Mega Outlet gibi iki özel projeyi yönetiyoruz. Özellikle Vialand, İstanbul’un markalaşmasına çok ciddi katkı sunuyor. Misyon ve vizyonumuz çerçevesinde yatırımlarımızı genişletmeye, markalarımızla birlikte turizm sektörüne katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.  
Fuar süresince Vialand standında çeşitli aktiviteler de gerçekleştirildi. Vialand Tema Park’ın maskotları, fuar ziyaretçilerine keyifli anlar yaşattı ve stant içerisinde kurulan sahnede Prof. Apostrof isimli maskotun özel gösterisi gerçekleştirildi. Standı ziyaret edenler bir taraftan eğlenirken, diğer taraftan Çarkıfelek yarışmasıyla, tema park ve Jungle İstanbul biletinin yanı sıra çeşitli hediyeler kazandı.

d's

Yukarı