Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

VENEZIA MEGA OUTLET’TE ÇARŞI PAZAR HAREKETLENİYOR

09.05.2019 - 15:56

Dünyaca ünlü markaların outlet mağazalarını İstanbul’un Avrupa Yakası’na taşıyan Venezia Mega Outlet, Çarşı Pazar alanıyla küçük girişimcilerin ekonomiye katılması için fırsatlar sunuyor. 

İtalyan mimarisinin en güzel örneği Venedik konseptiyle tasarlanan Venezia Mega Outlet, global firmaların ciro ve metrekare verimliliği alanında dünya sıralamasına giren outlet mağazalarına ev sahipliği yaparken, Çarşı Pazar alanını esnaf kültürünü günümüze taşıyan bir konseptle girişimcilere sunuyor. Küçük sermayelerle iş yeri açma imkanı veren Çarşı Pazar’da kiralanabilir mağazalar 2 bin TL’den başlayan rakamlarla yeni yatırımcılarını bekliyor.

Özellikle gençler, kadın girişimciler ve kobilerin dekorasyon masrafı olmadan bir mağazaya sahip olmasını sağlayan Çarşı Pazar, brüt 3 bin 870 metrekare olan ticari alanıyla Venezia Mega Outlet’in üst katında konumlanıyor. Bijuteri, kozmetik, aksesuar, tekstil, ev eşyası, elektronik, hediyelik, oyuncak ve gıda gibi birçok farklı sektörden satış noktası bulunuyor. Çeşitliliğin bol olduğu bir pazar alanı yaratan konsept, uygun fiyatlarla esnafı ve halkı bir araya getiriyor. 

Boyner Çarşı Pazar’da

Venezia Mega Outlet, Çarşı Pazar alanında açılacak iki büyük mağaza ile büyümeye devam ediyor. Mayıs ayında açılacak olan Boyner, kullanım alanı  bin 709 metrekarelik mağazasında ürünlerini tüketicilerle buluşacak.

Flo ise outlet mağazasını, Çarşı Pazar’da bulunan 549 metrekarelik yeni bir alana taşıyor.  Flo ve Boyner’in yanı sıra 84 işletmenin yer aldığı Çarşı Pazar, yüzde 90’ın üzerine çıkan doluluk oranıyla alışverişin kalbi olmaya devam ediyor.

playpark

Yukarı