Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

VENEZIA MEGA OUTLET’E YENİ MARKA: STARBUCKS

18.06.2019 - 12:00

Dünyaca ünlü markaların outlet mağazalarını İstanbul’un Avrupa Yakası’na taşıyan Venezia Mega Outlet, avantajlı ürün fiyatlarıyla sunduğu geniş ürün yelpazesi yanı sıra San Marco meydanındaki keyifli restoranları ile de müşterilerinin yanında. Son iki ayda 9 farklı markayı bünyesine katan Venezia Mega Outlet, dünyaca ünlü kahve zinciri Starbucks’ı da yeni markaları arasına ekledi.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan Starbucks, Venezia Mega Outlet’te gençleri ve kahve tutkunlarını bir araya getiriyor. Klasikleşen kahvelerinin yanı sıra menüsüne her sezon eklediği yeni lezzetlerini deneyimlemek isteyen misafirlerini Cadde katında bekliyor.  

İtalyan mimarisinin en güzel örneği olan Venedik konseptiyle tasarlanan Venezia Mega Outlet; her zaman en avantajlı alışveriş fırsatını sunan kampanyalarının yanı sıra gondol turları, aktivite alanları ve her yaşa hitap eden etkinlileri ile alışveriş zevki ve eğlenceyi bir arada sunuyor.

GGG

Yukarı