Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

VENEZIA MEGA OUTLET YENİ MAĞAZALARLA ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİNİ ARTIRIYOR

23.05.2019 - 11:34

Dünyaca ünlü markaların outlet mağazalarını İstanbul’un Avrupa Yakası’na taşıyan Venezia Mega Outlet, avantajlı fiyatlarla sunduğu ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Venezia Mega Outlet’e yeni katılan mağazalar arasında muhafazakar kadın modasında öne çıkan Modanisa ile kaliteli ürünleriyle dünya markası olan Samsonite yer alıyor. 

Türkiye’nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkezleri arasında yer alan Venezia Mega Outlet, muhafazakar giyimin sevilen markası Modanisa’nın yeni deneyim mağazasına ev sahipliği yapmaya başladı. Modanisa Venezia Mega Outlet deneyim mağazasında, Türkiye’nin ilk uluslararası online alışveriş platformu olan Modanisa.com’un şaldan abiyeye, aksesuar ve başörtüsünden ayakkabıya kadar geniş yelpazedeki ürünlerini inceleyebileceğiniz gibi, indirimli fiyatlarla satın da alabilirsiniz.

Valiz ve çanta modelleriyle seyahatlerin vazgeçilmezi olan Samsonite da ürünlerini tüketiciyle buluşturmak üzere Venezia Mega Outlet’te yerini aldı. Özel koleksiyonlardan çocuklar için tasarlanmış ürünlere, cüzdandan aksesuara kadar pek çok indirimli ürün, kaliteye uygun fiyatlarla sahip olmak isteyenleri Samsonite’ın yeni mağazasında bekliyor.
 

1

GGG

Yukarı