Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

Uzaklarda arama Nissara AVM yanı başında...

06.10.2017 - 16:06

Medeniyetlerin buluşma noktası Nevşehir’de geçtiğimiz günlerde alışverişe ve eğlenceye kapılarını açan Nissara AVM, alışveriş tutkunlarına merhaba dedi. 

Nissara AVM ve Crown Plaza Otel’in toplam inşaat alanı 140 bin metrekare büyüklüğünde olup alışveriş merkezi kiralanabilir alanıyla Nevşehir-Niğde -Aksaray ve Kırşehir bölgesinin en büyük alışveriş merkezlerinden biri. İnşaat sektörünün önemli markalarından Ankara merkezli Duygu Mühendislik tarafından karma bir proje olarak hayata geçirilen proje 55 milyon dolarlık yatırımla alışveriş standartlarını yükseltecek özeliklerle donatıldı. 
Kiralama ve yönetim danışmanlığı KDM AVM danışmanlık tarafından yürütülen Nissara Alışveriş Merkezi’nin toplam kiralanabilir alanı 26 bin 297 metrekare olup, bünyesinde yerli-yabancı 85’e yakın marka, 7 salonlu sinema alanları, teraslı kafe ve restoran alanlarının yanı sıra bin oturma kapasiteli yeme-içme alanı, çocuklar için büyük eğlence ve oyun alanları bulunuyor. Ayrıca alışveriş deneyimini eksiksiz bir hizmet anlayışıyla sunacak olan Nissara Alışveriş Merkezi yaklaşık 600 kişiye istihdam sağlıyor.

HEDEFTE YILLIK 6 MİLYON ZİYARETÇİ AĞIRLAMAK VAR
“Dünyanın Gözü Üzerimde” sloganıyla Nevşehir’in kültür mirasına da dikkat çeken Nissara AVM, alışverişte sunduğu sayısız avantajlarını Nevşehir halkıyla buluşturarak, şehrin güzelliğine sihirli dokunuşlar katacak. Nevşehir sınırları içerisinde Avanos, Acıgöl, Gülşehir ve Derinkuyu başta olmak üzere ilçeler için bir çekim noktası olan konumuyla ve Peri Bacaları’nın yer aldığı Ürgüp ilçesine olan yakınlığıyla Nevşehir’in tam merkezinde alışveriş keyfi, Nissara AVM’de hayat bulacak. Bir diğer yandan Nevşehir’in turistik potansiyeline bağlı olarak Niğde, Aksaray ve Kırşehir gibi çevre illerden de bu sayede ziyaretçi alma potansiyeline sahip olan Nissara AVM, tam anlamıyla ilgi odağı olacağını şimdiden kanıtlar nitelikte. 

NISSARA AVM’DE İLKLER YAŞANACAK!
Modanın öncü markaları ve dünya lezzetlerini eşsiz bir doğa manzarasında buluşturacak Nissara AVM, sadece alışveriş ihtiyacı için değil, misafirlerinin tüm sosyal ihtiyaçlarına da cevap vermek üzere kurgulandı. 
Nevşehir’de ilk kez Nissara AVM’de bulunacak markalar ise şu şekilde; İpekyol, B&G Store, HD İskender, Pide, D&R, Süvari, Watsons, Tekzen, Cinefora, Armağan Oyuncak, Madame Moss, Sport ın Street, Atasun Optik, Lufian, Marco Pascha Cafe, Yves Rocher, Sultan Ahmet Köftecisi, Kocatepe Kahveevi, Matilla Ayakkabı… 
Yıllık 6 milyon misafiri ağırlamaya hazırlanan Nissara AVM’nin, ayrıca şehrin ilk 5 yıldızlı oteli Crown Plaza’yla arasında özel bir geçiş olacak. 

nara

Yukarı