Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

Turkmall Real Estate, Altın Marka Ödülleri Gecesine Damga Vurdu

19.12.2019 - 16:59

Pek çok ünlü iş insanının ve önemli firmaların katılımı ile ulusal medyanın yoğun ilgisi ile gerçekleşen Altın Marka Ödülleri gecesinde Turkmall Real Estate şirketi 2 farklı dalda ödüle layık görüldü.

Ödül töreninde, son dönemde yatırım ve proje yönetimlerine özellikle yurt dışına ağırlık veren Turkmall Real Estate firması yılın ‘Uluslararası gayrimenkul geliştiricisi şirket markası’ ödülünü aldı.  Turkmall Real Estate'in uluslarası kiralama direktörü Can Yıldız'a da yılın ‘Uluslararası Başarı’ ödülü verildi.

Turkmall Real Estate şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Eyüboğlu ödül takdimi sırasında alınan ödüllerin kendilerini onurlandırdığını ve 2020 yılında da farklı başarılı işlere imza atmayı planladıklarını belirtti.

Can Yıldız ise, "Uzun bir süredir yurt dışında farklı projeler geliştirmekteyiz. İş yaptığımız coğrafyalarda en temel gayelerimizden birisi de ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek olduğu için aldığımız bu ödüller bizim için çok değerli. Emeği geçenlere ve bizleri bu ödüllere layık görenlere teşekkürlerimizi sunuyorum." şeklinde memnuniyetini dile getirdi.

Turkmall Real Estate, ayrıca davetlilere ve basın mensuplarına özel, Taşkente'ki inşaatı devam eden, bittiğinde Özbekistan'ın en büyük ölçekli AVM projesi olacak Taşkent City Alışveriş Merkezi'nin kısa tanıtımını gerçekleştirdi.

NDM ajansın düzenlediği organizasyonun 3'üncüsünde bu yıl Altınbaş Holding, Big Chefs, Green Salads, Avva gibi önemli perakende markaları da farklı dallarda ödüller aldı.

playpark

Yukarı