Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

TEPE EMLAK YATIRIM, İDO’NUN TİCARİ ALANLARINI KİRALAYACAK

07.04.2021 - 12:29

Organize perakende sektöründe 25 yıldır gerçekleştirdiği projelerle birçok ilke imza atan, deneyimli kadrosuyla alışveriş merkezi yönetimi, kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini başarıyla gerçekleştiren Tepe Emlak Yatırım A.Ş., İstanbul Deniz Otobüsleri’nin (İDO) terminal ve gemilerindeki ticari alanların kiralama hizmetlerini de üstlenerek büyümesini sürdürüyor. 2019 yılında 11 milyon araç taşımacılığı gerçekleştiren ve 35 milyon yolcuyu taşıyan İDO’nun 34 terminali ve gemilerindeki kiralanabilir alanları yolcuların beklentisini karşılayacak şekilde doğru marka karmasıyla buluşturmayı ve ulaşımda İDO’nun tercih edilme gücünü arttırmayı hedeflediklerini söyleyen Tepe Emlak Yatırım Genel Müdürü Deniz Bozan, “Uzman kadromuz ve çeyrek asırlık tecrübemizle portföyümüzü yeni alanlarda da büyütmeyi sürdüreceğiz” dedi.

“İHTİYACA ÖZEL KİRALAMA STRATEJİSİ”

Deniz Bozan, “İDO terminallerindeki ziyaretçi profili ve yolcuların talepleri doğrultusunda şekillendirilecek kiralama stratejileri ile İDO’nun ticari alanlarında konumlandırılacak markaların, müşterilere pozitif alışveriş deneyimi yaşatmaları önceliğimiz olacak; bu sayede marka gücünü ve gelirini artırmayı hedefliyoruz.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

İDO Genel Müdürü Murat Orhan iş birliği hakkında şöyle konuştu: “İDO olarak tecrübesiyle gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan Tepe Emlak Yatırım ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğinden mutluluk duyuyoruz. Yolcularımız için uzun yıllardır verdiğimiz yüksek kalite standartlarındaki hızlı, emniyetli ve konforlu deniz taşımacılığı hizmetimizi terminal ve gemilerimizde daha da yukarıya taşıyacak bu iş birliğinin hayırlı olmasını diliyorum.”

ESPARK’TAN JEEP KAZANAN TALİHLİ BELLİ OLDU

gf

Eskişehir’in yaşam ve cazibe merkezi Espark Alışveriş Merkezi tarafından gerçekleştirilen otomobil ödüllü çekiliş sonuçlandı. 20 Mart Cumartesi günü noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda gerçekleşen çekilişle Jeep Compass Longitude 4×2 otomobilin kazananı Özer Ülker oldu.

Eskişehir’in buluşma noktası Espark Alışveriş Merkezi, otomobil ödüllü çekilişi 20 Mart’ta gerçekleştirildi. Noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda sosyal mesafe kuralına uygun olarak AVM içinde gerçekleştirilen ve canlı yayınla Espark sosyal medya hesaplarından da yayınlanan çekiliş sonucunda, büyük ödül olan Jeep Compass Longitude 4×2 2020 model otomobilin sahibi Özer Ülker oldu. 16 Kasım 2020 – 14 Mart 2021 tarihleri arasında 150 TL ve katları alışverişler yaparak kampanyaya katılanlar arasında gerçekleştiren çekilişte, büyük ödül otomobilin yanı sıra 1 kişi 1 adet; Xiaomi Mi Essential Elektrikli Scooter ve 1 kişi ise Samsung Sm-P610 Tablet’in sahibi oldu.

nara

Yukarı