Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

SULTANBEYLİ’NİN PARLAYAN YILDIZI

16.11.2018 - 11:24

2012 yılının Aralık ayında kapılarını ziyaretçilerine açan Plato Alışveriş Merkezi, sektördeki 6.yılını kutluyor.

KURUMSAL MARKALAR YATIRIM İÇİN PLATO’YU TERCİH EDİYOR

“Zamanla yükselen hizmet kalitesi ve kuvvetlenen imajımızla birlikte artan alıcı müşteri sayısı, kurumsal markaların Sultanbeyli bölgesinde yatırım için Plato’yu tercih etmelerini sağladı.” şeklinde açıklamalarda bulunan AVM Müdürü Salih Tolan, “LC Waikiki’nin mağazasını 2 kat büyüterek yenilemesiyle başlayan değişim süreci, Hummel‘ın bayi olan mağazasını merkeze devralarak 3 kat büyütmesiyle hız kazandı. Son yıllarda aramıza katılan Tekzen, Madam Coco, Euro Moda, Gönül Kahvesi, Uptown, Big Trend, Y-London, Usta Dönerci ile 2018 yılı içerisinde açılan Tedi, Watsons ve Ebebek mağazaları Plato’nun gücüne güç kattı.” diye ekledi.
Sultanbeyli’nin en merkezi noktası olan Fatih Bulvarı üzerinde bulunan Plato AVM, geneli çocuklu aileler olmak üzere yılda ortalama 5 milyon ziyaretçi ağırlıyor.

Sultanbeyli bölgesinin ilk AVM’si olarak sektördeki 6. yılını kutlayan Plato Alışveriş Merkezi 2015 yılı başında yönetim değişikliğine giderek yeni bir sayfa açtı. Etkin ve disiplinli yeni yönetim anlayışıyla vizyonunu geliştiren, imajını artıran ve kiracılarıyla bütünleşen Plato‘da büyük bir titizlikle sürdürülen çalışmalar meyvelerini vermeye başladı.  

sultanbeyli
 

n

Yukarı