Ana içeriğe atla

dd

MALLREPORT

Stevie Awards’tan 10 ödül birden

06.09.2017 - 11:38

AKBATI AVYM VE AKASYA, BİRBİRİNDEN FARKLI PROJELERİYLE DÜNYANIN EN SAYGIN İŞ ÖDÜLLERİNDEN BİRİ OLAN STEVIE ÖDÜLLERİ’NDE YARIŞTIĞI KATEGORİLERDE TOPLAM 10 ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU. AKASYA KÜLTÜR SANAT KAZANDIĞI ALTIN ÖDÜLLE, AKMERKEZ İLE AKBATI İSE GÜMÜŞ VE BRONZ ÖDÜLLERİYLE STEVIE AWARDS’A DAMGASINI VURDU.

Uluslararası arenada başarı sahibi olan kişi ve kurumların onurlandırılması ve başarılarının tanıtılması amacıyla 15 yıldır düzenlenen ve iş dünyasının en önemli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Stevie Awards değerlendirmesinde, Akmerkez ve Akbatı gümüş ve bronz ödüllere sahip oldu. Akasya Kültür Sanat ise, kazandığı altın ödülle 2017 Stevie Awards’a damgasını vurdu.

TÜKETİCİ AKMERKEZ’İ SEÇTİ
Akmerkez, Sevgililer Günü’nde sevgi sözcüklerinin işaret diline aktarıldığı “Aşkını Başka Dilde Anlat” projesiyle “Yılın İletişim ve PR Kampanyası” dallarında hem bronz hem de gümüş olmak üzere toplam iki farklı ödülün sahibi oldu. Tüketici değerlendirmesi göz önünde bulundurularak belirlenen “Yılın Marka Deneyimi” dalında ise “Akmerkez Şımartan Hizmetler” projesi bronz ödüle layık görüldü.

YILIN EN İYİ HİZMETİ “AKASYA KÜLTÜR SANAT”
Akasya içinde yer alan ve yıl boyunca birçok kültür sanat etkinliğine imza atan “Akasya Kültür Sanat” “Yılın En İyi Ürün ve Hizmeti” seçilerek altın ödül, “Yılın En İyi Pazarlama Kampanyası” kategorisinde ise gümüş ödüle layık görüldü. Akasya’da sergilenen dünyanın ilk ve tek canlı tarih müzesi “Hisart Diorama ve Tarih Sergisi” ise “En iyi Sergi” kategorisinde gümüş ödül kazandı. Akasya ayrıca çocuklar için düzenlenen yaratıcı workshoplar eşliğinde gerçekleşen “Akasya Kukla ve Maske Sergisi”yle “Sanat ve Eğlence” dalında bronz ödüle layık görüldü.

ff

Yukarı