Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

“SOSYAL MEDYANIN GÜCÜNE İNANIYORUZ”

14.08.2018 - 17:19

SOSYAL MEDYANIN GÜCÜNE İNANDIKLARINI VE AKTİF OLARAK KULLANDIKLARINI BELİRTEN NİSSARA AVM PAZARLAMA YÖNETİCİSİ ECEM DOĞRU, “SOSYAL MEDYA BULAŞICI HASTALIK GİBİ VE KAMPANYA DUYURULARINDA ÇOK ETKİLİ, BİZ DE ELİMİZDEN GELDİĞİNCE BUNDAN FAYDALANMAYA ÇALIŞIYORUZ.” DEDİ.

Sosyal medya kanalları potansiyel müşterilere ulaşmanın en kısa yolu. Peki, siz sosyal medyayı etkin olarak kullanıyor musunuz? 
Evet, biz de sosyal medyanın gücüne çok inanıyoruz ve sosyal medyada oldukça aktifiz.

Sosyal medyayı daha çok hangi amaçlar için kullanıyorsunuz?
Sosyal medyayı daha çok mağazalarımızın indirim ve kampanya duyuruları, AVM içerisinde yaptığımız kampanyalarımızı ve pazarlama etkinliklerimizi duyurmak için kullanıyoruz.

Kampanyaları duyurmada sosyal medya sizce ne kadar etkili?
Uyanır uyanmaz telefonu eline alan, şarjı bittiğinde bir şeyleri kaçırıyorum duygusuyla tedirginlik yaşayan, sosyal medyayla sürekli iç içe olan bir nesil var artık. Dediğim gibi; biz Nissara AVM olarak, sosyal medyanın gücüne çok inanıyoruz. Özellikle günümüz şartlarında teknoloji ve haliyle sosyal medya kullanım yaşı giderek azalıyor. 7 yaşından 70 yaşına kadar takipçimiz var dersek çok da abartmış sayılmayız. Dolayısıyla sosyal medya bulaşıcı hastalık gibi ve kampanya duyurularında çok etkili, biz de elimizden geldiğince bundan faydalanmaya çalışıyoruz.

Sosyal medyadan size talepler, görüşler, dilek ve şikayetler geliyordur mutlaka. Özellikle bu konuda oluşturduğunuz bir ekip var mı? Bu gibi etkileşimlere nasıl dönüşler yapıyorsunuz?
Elbette geliyor. Bu konuyla bizzat kendim ilgileniyorum. Çünkü bizim için talep ve şikayetlere hızlı dönüş yapabilmek ve talep & şikayet her ne ise hızlı sonuca ulaştırmak çok önemli. Ziyaretçilerimizin Nissara AVM’de kendilerini değerli hissetmeleri için çalışıyoruz.

GGG

Yukarı